صفحه نخست

تغییر نگرش مسولان ستاد امر به معروف استان در مواجهه با رفع مشکلات رضایت بخش است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره ، جلسه ی ماهانه شورای امر به معروف و نهی از منکر بخش سارال دیواندره در محل بخشداری سارال با حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان برگزار گردید .

لقمان ایازی بخشدار سارال در این جلسه اظهار داشت: با توجه به ضرورت ایجاد فضای اسلامی در روستاهای بخش سارال این بخشداری اقدام به شناسایی آسیب ها و معضلات موجود در روستاها نموده و همکاری ستاد شهرستان و استان در رفع موانع پیشرو و مرتفع نمودن معضلات و آسیب ها شناسایی شده را خواستار شد .

بخشدار سارال در ادامه گفت : رویکرد های ستاد شهرستان در چند سال اخیر بسیار رضایت بخش بوده و تغییر نگرش مسولان ستادامر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستان در مواجهه با رفع مشکلات و موانع اجتماعی با فرهنگ سازی درست و  به موقع یکی از شاخصه های بارز آن ذکر کرد .

ایازی تصریح کرد: این بخشداری آمادگی دارد در طول شبانه روز جهت برپایی و تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر روستاها،کار میدانی و عملی در جهت فرهنگ سازی و گسترش فریضتین در تمامی مناطق تحت پوشش این بخشداری اقدام و اهتمام ویژه را در دستور کار خود قرار دهد.

ایمانزاده مسئول دفتر ستاد شهرستان در ادامه با تاکید بر فرهنگ سازی و مشارکت مردمی در امر فریضتین را خط مشی ستاد شهرستان دانست و یاد آور شد در راستای رفع مشکلات و معضلات ذکر شده در آینده با همکاری تمامی ادارات ذیربط  و نهاد های خدمت رسان در این زمینه قدم های مثبتی را  شاهد خواهیم بود.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها