صفحه نخست

تلاش‌های سردار قاسم سلیمانی برای نابودی داعش بی‌نظیر بود

امام جمعه سنندج گفت: علمای اهل سنت، مرجعیت شیعه و سردار قاسم سلیمانی برای نابودی داعش قیام و تلاش زیادی کردند و این دشمن بزرگ را از سر راه مسلمانان از بین بردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت‌وگو با تسنیم ، با اشاره به پایان عُمر داعش اظهار داشت: این موفقیت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار قاسم سلیمانی و همه ملت ایران تبریک عرض می‌کنم.

وی گفت: داعش کثیف در بین عالم اسلامی طوری خود را معرفی کرده‌ بود که مسلمان هستند در صورتیکه آنان به دنبال نابودی مسلمانان بودند و در حقیقت دسیسه دشمنان این بود که عظمت و جایگاه دین مقدس اسلام را از بین ببرند.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: خدا را شکر داعش کثیف و دسیسه دشمنان اسلام برای همیشه نابود و از بین رفت و خداوند این فتنه و بلای بزرگ را از سر راه مسلمانان برداشت که باید همه ما شکرگزار باشیم.

وی اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال به کسانی که برای نابودی داعش در خاک اسلام تلاش کردند عزت و سربلندی عطا کند.

ماموستا خدایی افزود: علمای اهل سنت، مرجعیت شیعه و سردار قاسم سلیمانی برای نابودی داعش قیام و تلاش زیادی کردند و این دشمن بزرگ را از سر راه مسلمانان از بین بردند.

امام جمعه سنندج خاطر نشان کرد: امیدوارم حق تعالی به مسلمانان عزت و به دشمنان نظام ذلت بدهد و همانند همیشه خوار و ذلیل باشند.

برگزیده ها