صفحه نخست

انتقال سفارت آمريكا به بيت‌المقدس نشانه درماندگي جبهه استكبار در برابر جبهه مقاومت است

نماينده ولي‌فقيه در استان كردستان گفت: دشمنان هيچگاه دست از توطئه افكني عليه مسلمانان برنمي‌دارند و انتقال سفارت آمريكا به بيت‌المقدس نيز نتيجه برنامه‌ريزي چندين دهه‌اي دشمنان و درماندگي آنان در برابر پيروزي‌هاي جبهه مقاومت بود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در کارگاه تخصصی امر به معروف و گفتمان دینی ویژه روحانیون اهل سنت و اهل تشیع استان در سنندج اظهار کرد: جبهه استکبار پس از شکست در توطئه داعش و توطئه ناتو عربی و تجزیه منطقه اقدام به انتقال سفارت به بیت‌المقدس نمود که این امر نشان از عجز و درماندگی آنان در برابر جبهه مقاومت است.

وی افزود: باید بدانیم که دشمنان هیچوقت دست از توطئه‌افکنی بر نخواهند داشت لذا دستورالعمل اجرایی در برابر توطئه‌های استکبار را از قرآن و آموزه‌های قرآنی بگیریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: امروز آرمان‌های انقلاب اسلامی به نقاط مختلف جهان اسلام انتقال یافته است و همه مسلمانان حتی مردم فلسطین این رژیم جعلی را اصلا به رسمیت نمی‌شناسند و برای این رژیم وجود خارجی قائل نیستند.

شاهرودی افزود: به فضل الهی جبهه حق روز به روز در حال تقویت است و توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی می‌شود و این نشان از حقانیت اسلام و آموزه‌های اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: باید در تمامی ابعاد زندگی خویش سیره رسول‌الله(ص) را مدنظر داشته‌باشیم و آموزه‌های قرآنی را به عنوان برنامه اجرایی در تمامی ابعاد فردی و اجتماعی در نظر بگیریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان اظهار کرد: دشمنان با ایجاد تفرقه برای پیشبرد امور و اهداف خویش تلاش می‌کنند و تنها راهکار مقابله با این توطئه باید وحدت و انسجام امت اسلامی را تقویت نماییم.

شاهرودی افزود: دین تدبیر امور در تمامی زمینه‌هاست و دشمنان با تمام توان می‌کوشند که دین و آموزه‌های دینی را از جامعه بشری حذف کنند.

وی در پایان سخنان خود به نقش ویژه روحانیون در روشنگری و بصیرت بخشی به اقشار مختلف مردم اشاره کرد و از روحانیون کردستانی خواست که در مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام و روشنگری در جامعه تمام توان خویش را به کار گیرند.

برگزیده ها