صفحه نخست

‌اهل سنت محب اهل بیت (ع) هستند / داعشیان ‌در رکاب شیطان قرار دارند

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکرشهرستان دهگلان گفت: داعشیان که در رکاب شیطان قرار دارند چرا که جهاد نکاح را علم کردند که مخالف صریح اسلام است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ماموستا یدالله محمدی  در همایش "مقابله با هجمه سلفیت" که در تالار "شادی" این شهر برگزار شد، اظهار داشت: آنچه باور اهل سنت را نمودار می‌سازد ماه ربیع الاول بوده که نشان می‌دهد اهل سنت تا چه حد به پیامبر اکرم (ص) احترام می‌گذارند.

وی با اشاره به اینکه از نظر جمعیت مسلمانان هم تراز آئین مسیحیت هستند، گفت: به زودی اسلام واقعی باورهایی را که تحریف شده در خود خواهد گرفت و تنها اسلام واقعی باقی می ماند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان با تاکید بر اینکه اهل سنت محب اهل بیت (ع) هستند، تصریح کرد: تمام مسلمانان شیعه و سنی به ساحت پیامبر اکرم اکرم(ص) ارادت دارند و اهل بیت(ع) را همچون چشمان خود دوست دارند.

وی با اشاره به ظهور داعش در جهان اسلام گفت: داعشیان که در رکاب شیطان قرار دارند چرا که جهاد نکاح را علم کردند که مخالف صریح اسلام است.

ماموستا محمدی با اشاره به وحدت مسلمانان شیعه و سنی افزود: مذاهب شیعه و سنی در فروع و اصول دین از یک ریشه و برگرفته از دستورات قرآن و رسول خدا(ص) هستند.

وی راز بودن مذاهب مختلف در اسلام را حفظ اسلام عنوان و اظهار کرد: اختلافات مذهبی نه تنها سبب گسیختن مسلمانان نمی‌شود بلکه سبب اتحاد بیشتر آنها می شود.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستاناینجا کلیککنید

برگزیده ها