صفحه نخست

۹ دی روز شکوه و عظمت مردم ایران است

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: نهم دیماه روز شکوه و عظمت مردم ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ حجت‌الاسلام و المسلمین مختار کرمی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مورد حمایت مردم ولایتمدار بوده است واین وفاداری تاکنون ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه به برکت نعمت عظیم ولایت مردم ونظام ما در همه عرصه‌ها پیروز از میدان خارج شده‌اند، افزود: این موفقیت‌ها درسایه اتحاد وهمدلی به دست آمده است که برای ما بالاترین نعمت است.

وی یادآور شد: میان دشمنان نظام و اسلام نیز هیچگاه دست از توطئه و خدعه علیه مردم حق مدار وعدالت طلب ایران اسلامی برنداشته و برنخواهند داشت.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: در سال‌های متمادی انقلاب حمله‌های سهمگین فرهنگی وغیرفرهنگی برضد نظام ازسوی استکبار وایادی داخلی صورت گرفت گه اگر نبود رهبری‌های هوشمندانه امام خامنه‌ای وتبعیت مردم عزیز این نظام هرگز نمی توانست به مسیر خدایی خود ادامه بدهد.

حجت‌الاسلام کرمی با بیان اینکه همگان می‌دانند که هرگاه نظام ما از دشمن آسیبی دیده است با همکاری خود فروخته‌های داخلی بوده است، افزود: گاهی هم مشاهده شد که افرادی بودند از ابتدا در دایره انقلاب بودند ولی بعدها دچا رانحراف مسیر شدند و از راه ولایت خارج شدند ودچار سیه بختی شدند واز قطار انقلاب پیاده شدند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند عده‌ای خیال نکنند که اگر از ریل انقلاب خارج شدند انقلاب متوقف خواهد شد، خیر انقلاب به راه خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به اتفاقات سال 88 اضافه کرد: این داستان در سال ۸۸ تکرار شد و افرادی بی بصیرت و نادان دل به وعده دشمن سپردند و با همراهی استکبار و دشمنان مردم دست به توطئه بزرگ زدند و به مردم و خون شهدا خیانت کردند تا شاید به مطامع دنیوی خود برسند.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان یادآور شد: عده‌ای خود شیفته با بی‌اعتنایی به قانون ورای مردم که خود سال‌ها به همین پشتوانه در مناصب قرار گرفته بودند در ساحت شیطان قرار گرفتند وبا طاغوت همصدا شدند،  اما به نازیم به قدرت ولایت، به قدرت مردم و به نازیم به ایمان مردم.

 

نهم دیماه 88 روز میثاق مردم با ولایت بود

حجت‌الاسلام کرمی افزود: مردم با عزمی جزم وقدم‌هایی استوار بار دیگر در نهم دیماه ۸۸ زیر پرچم ولایت قرار گرفتند وتمام فتنه‌ها را خنثی کردند تا دلدادگی و وفاداری خود را به رهبری و آرمان‌های امام و شهدا نشان دادند و مانند سیل خروشان تمام خس وخاشاک را به کناره‌ای زدند و روز میثاق با ولایت را رقم زدند.

وی اعلام کرد: در این روز خدایی مردم قهرمان وصبور ایران اسلامی نشان دادند همانند گذشته از آرمان‌های حضرت روح الله و امام خامنه‌ای عزیز با افتخار دفاع می‌کنند و خون خود را نثار آن خواهند کرد.

وی اظهار کرد: امروز ملت با ندای رهبری عظیم‌الشان با امید به سوی قله‌های افتخار در حرکت است و به فضل خدای متعال به پیروزی‌های بزرگ خواهد رسید.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان گفت: دشمنان ما بدانند این مردم روز به روز با ایمان مستحکم‌تر و با اقتدار زیر پرچم اسلام و ولایت به راه خود ادامه می‌دهد و دست هر توطئه‌گر وفتنه‌گری را قطع خواهد کرد.

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستاناینجا کلیککنید

برگزیده ها