صفحه نخست

شعب حمایت قضایی و حقوقی از آمران به معروف و ناهیان از منکر دیواندره

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ​عباس اصانلو رئیس دادگستری شهرستان دیواندره گفت: دادگستری شهرستان با تمام جدیدت و همکاری در سطح قابل قبول با ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در خصوص برنامه ها و دستور العمل های واصله از استان و ستاد مرکز آمادگی لازم و کافی را دارد و در همین رابطه در چند ساله گذشته و بر حسب دستور شعب حمایت قضایی و حقوقی از آمران به معروف و ناهیان از منکر در این دادگستری دایر می باشد .

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره، جلسه ی معاونت قضایی در محل  دادگستری شهرستان با حضور معاونت و مدیریت های زیر مجموعه ،دبیر و رییس ستاد شهرستان و امور زنان و خانواده برگزار گردید .

 در این جلسه رییس ستاد شهرستان ماموستا خالدی ضمن تقدیر و تشکر از معاونت قضایی ستاد شهرستان در خصوص عملکرد قابل قبول و جدیت در امور محوله به ارائه برنامه های آتی ستاد شهرستان پرداخت و خاطر نشان کرد که تعامل و جدیت دادگستری شهرستان در خصوص برخورد با منکرات در سطح جامعه و همکاری با رابطین امر به معروف و نهی از منکر و حمایت قضایی آن ها را بیشتر از پیش خواستار شد .

 ماموستا خالدی در ادامه اظهار داشت : برنامه های ستاد شهرستان در آینده باید به سمت مردمی شدن و گسترش فریضتین در کل سطح جامعه و تعمیم آن به نسل های جوان باشد و تمام پتانسیل و رویکرد باید در جهت برخورد جدی با منکرات و گسترش معروفات گردد و این امر تحقق جامعه ی اسلامی را در پیش خواهد داشت.

در ادامه مدیر دفتر ستاد شهرستان به ارایه عملکرد ستاد در نیمه اول سال 96 پرداخت و خاطر نشان کرد که همکاری ادارات با ستاد شهرستان در حد قابل قبولی بوده ولی فاصله ی زیادی تا اهداف مورد نظر ستاد  دارد که خواستار تعامل و همکاری بیشتری را از ادارت و نهاد های نظامی و انتظامی خواستار شد .

در پایان جلسه معاونت قضایی ستاد شهرستان و ریاست دادگستری با ابراز خشنودی از عملکرد ارائه شده به برنامه های این معاونت در آینده و پیش رو اشاره کرد و با توجه به جدیت و پیگیر بودن ستاد شهرستان در خصوص اجرای دقیق برنامه ها نوید چشم انداز مناسب و قابل قبولی را در ارائه فرضتین و برپایی برنامه ها داد .

  ​عباس اصانلو رئیس دادگستری شهرستان دیواندره در ادامه اظهار داشت: دادگستری شهرستان با تمام جدیدت و همکاری در سطح قابل قبول با ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در خصوص برنامه ها و دستور العمل های واصله از استان و ستاد مرکز آمادگی لازم و کافی را دارد و در همین رابطه در چند ساله گذشته و بر حسب دستور شعب حمایت قضایی و حقوقی از آمران به معروف و ناهیان از منکر در این دادگستری دایر می باشد .

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها