صفحه نخست

روشدن دست پلید استکبار در اغتشاشات

با اغتشاشات اخیر بار دیگر دست پلید استکبار از آستین درآمد و نقشه شوم خود را برای نابودی اسلام و قرآن رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ در روزهای اخیر به علت مشکلات به وجود آمده در حوزه اقتصاد و معیشت مردم، تعدادی از مردم بحق دست به راهپیمایی مسالمت‌آمیز والبته بدون مجوز زدند اما در این میان اتفاقاتی افتاد.

آن دسته از مردمی که همیشه وهمواره در همه عرصه‌ها، نظام و رهبری را یاری داده بودند این‌بار نگرانی و گله‌مندی خود را اعلام کردند که به لحاظ اجتماعی و سیاسی هیچ ایرادی بر آن نیست و ما هرگز آنها را ضدنظام و آشوب‌گر تلقی نمی‌کنیم.

اما متاسفانه مثل همیشه گروههای فرصت‌طلب با حمایت و هدایت استکبار و بطور مشخص، آمریکا، اسرائیل، عربستان و گروههای تروریستی که همیشه علیه بشریت فعال بوده‌اند  بین  مردم نفوذ کردند و حضور و شعار مردم را به انحراف کشیدند و آن را تبدیل به اغتشاش و آشوب و خسارت به اموال عمومی بیت‌المال کردند.

چون مردم ما تجربه فتنه ۸۸ را داشتند این تحرکات تکراری را بلافاصله شناسایی کرده و این مردم اصیل انقلابی با آنها همراهی نکردند و نسبت به اینگونه رفتارها و اقدامات نگران،ناراحت و ناراضی هستند.

ما معتقدیم کسانی تحت هر عنوانی اعم از مخالفت با دولت و یا هر عنوان دیگری پشت سر این جریان برانداز قرار بگیرند و زمینه توهین و جسارت با آرمان‌ها و رهبری عزیز و عالیقدر را فراهم کنند به عنوان دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی تلقی خواهیم کرد و قطعاً که اینگونه عرصه‌ها جای تسویه حساب طیفی و جناحی نیست.

گویا عده‌ای برای مطامع دنیوی خود و طیف سیاسی‌شان حاضرند همه ارزش‌ها و آرمان‌ها را تحت شعاع رفتار نسنجیده خود قرار بدهند و از طرفی به همه انسان‌های کوته خرد و نادانی که بعد از ۴۰ سال از انقلاب هنوز قدرت الهی مردم و رهبری نظام را نشناخته‌اند اعلام می‌کنیم که آزمودن را آزمودن خطاست.

زهی خیال باطل، که بتوانید با حمایت چند کشور ضددین و ضدمردم و ضد بشریت ذره‌ای در ایمان و جزم مردم قدرتمند ایران اسلامی خللی ایجاد کنید.

اگر بنا باشد حکومت اسلامی با شکستن چند شیشه و آتش زدن چند ساختمان خاتمه پیدا کند باید هر روز شاهد سقوط حکومت‌ها باشیم.

به فضل خداوند متعال و رهبری‌های ولی امر مسلمین مقتدرمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز؛ نظام اسلامی با پشتیبانی مردم ولایتمدار به راه پرافتخار خود تا حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد داد و از همه بحران‌ها عبور خواهد کرد.

به قطع و یقین امت مسلمان ایران اسلامی اقدامات غیر قانونی وخلاف شرع عده‌ای قلیل آشوب‌گر را محکوم می‌نماید ما و دریای خروشان امت اسلامی نیز پشتیبانی خود را برای دفاع از نظام، ولایت و رهبری و همه ارزش‌های انقلاب اعلام می‌کنیم.

یادداشت حجت‌الاسلام مختار کرمی: معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها