صفحه نخست

ضرورت ورود فعالین رسانه به عرصه امر به معروف و نهی از منکر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره، جلسه ای در خصوص فضای مجازی باید ها و نباید ها با  حضور مدیران گروه ها و کانال ها و فعالین رسانه های آنلاین با همکاری پلیس فتا  و ستاد شهرستان برگزار گردید .

در این جلسه که با حضور مدیران کانال ها و گروه ها و خبرنگاران سطح شهرستان برگزار گردید و با دعوت از سرهنگ بهمنی کارشناس فضای مجازی پلیس فتای استان کردستان در خصوص آسیب ها و تشریح قانون استفاده از رسانه ها و چگونگی آن بحث و تبادل نظر گردید .

بهمنی اظهار نمود که مدیران کانال ها و گروه  های فعال در عرصه ی شبکه های اجتماعی باید دقت و تیزبینی خاصی را در خصوص رعایت حق و حقوق شهروندی داشته باشند و نحوه تولید محتوا توسط این افراد به گونه ای نباشد که موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نماید .

در ادامه روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در سخنانی از جمله آسیبهای که امروزه دامن گیر فضای مجازی شهرستان شده است را ضعف سواد رسانه ای در لیدر ها و مدیران کانال ها و گروه های فعال در شبکه های اجتماعی دانست می در این زمینه خواستار همکاری ادارات فرهنگی در خصوص آموزش رسانه و بصیرت افزایی چگونگی استفاده دشمن از این ابزار نوین گردید .

در پایان از فعالین عرصه ی فضای مجازی درخواست شد در تریبون های فضای مجازی پیام ها و  محتوا هایی با مضامین امر به معروف و نهی از منکر استفاده نموده که همانا رسانه ها خود بارزترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر هستند مادامی که در خط و مسیر فکری اسلام و مردم باشند .

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید


برگزیده ها