صفحه نخست

راه برون رفت از مشکلات جامعه توجه به تعالیم قرآنی است

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان راه برون رفت از مشکلات در جامعه را توجه به تعالیم قرآنی خواند و گفت: امروز جامعه به شدت به تربیت قرآنی نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی   با اشاره به اینکه دستیابی به سعادت و کمال در سایه قرآن و آموزه های دینی امکان پذیر است، گفت: کلام الله به ما انسان ها عزیت می بخشد و مسیر زندگی را به ما نشان می دهد.

وی بخشی از مشکلات جامعه در حوزه های مختلف اعم از سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را نشات گرفته از دوری از قرآن کریم خواند و اظهار داشت: با توجه به آنچه پروردگار در قرآن کریم بیان فرمودند بی شک جاری و ساری شدن این کتاب مقدس در زندگی همه ما موجب رفع مشکلات خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین و موثرترین راه های برون رفت از  مشکلات توجه به تعالیم بلند قرآنی است، بیان کرد: امروزه تمامی اقشار جامعه ما حتی اساتید دانشگاه و روحانیون وغیره نیاز به تربیت قرآنی دارند.

حجت‌الاسلام کرمی بر ترویج سبک زندگی قرآنی تاکید کرد و گفت: تا زمانیکه براساس دستورات قرآن کریم حرکت نکنیم توفیقی پیدا نخواهیم کرد و همچنان در زندگی دچار مشکل خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه قرآن کریم ما را از شر مشکلات نجات می‌دهد، افزود: می طلبد سبک زندگی قرآنی را در جامعه ترویج دهیم و از قرآن کریم طلب یاری کنیم تا از شر توطئه های دشمنان دور شویم.

وی با اشاره به وجود فتنه‌های اخیر در کشورمان اظهار داشت: افرادی که براساس و مبنای تعالیم قرآنی حرکت می کنند قطعا از فتنه دشمنان هم در امان خواهند بود.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی، فرهنگی و قرآنی است،   عنوان کرد: باید تلاش کنیم تعالیم بلند قرانی وارد زندگی و کسب و کار مردم شود و تشکیل کمیته قرآنی ستاد دهه فجر گام ارزشمندی در این راستا محسوب می شود که این اقدام دراستان ما انجام شده است .

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها