صفحه نخست

نباید به مردم وعده‌هایی بدهیم که قابل اجرا نباشد

استاندار و قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: نباید به مردم وعده‌هایی بدهیم که قابل اجرا نباشد بلکه معتقدم کارها باید به سرانجام برسد و بعد به مردم اطلاع‌رسانی شود چون اگر به مردم در خصوص موضوعی به مردم وعده بدهیم و به سرانجام نرسد موجب ایجاد بی‌اعتمادی در بین مردم خواهد شد.

بهمن مرادنیا ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: عملکرد و گزارشات ارائه شده از سوی دبیر ستاد استان نشان می‌دهد که کار با حساسیت خاص دنبال می‌شود.

وی اظهار کرد: همه ما مجموعه مدیریت کردستان که تعدادی از آنها در این جلسه حضور دارند باید با مسائل و مشکلات موجود در استان آشنا شوند.

قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: اگر مدیران دستگاه‌های اداری به مسائل توجه داشته باشد زیرمجموعه هم توجه خواهند کرد.

به گفته وی، همه مسوولان اعم از اجرایی و غیراجرایی باید در اینچنین نشست‌هایی حضور داشته باشند تا زمینه را برای اصلاح کل مجموعه فراهم سازیم.

مرادنیا با بیان اینکه ریشه‌یابی بسیاری از مشکلات آسان است، گفت: بیش از 80 درصد آسیب‌های اجتماعی امروز از جمله اعتیاد، طلاق و ... ناشی از بیکاری است.

به گفته وی، تمام همت و توان خود را در راستای توسعه اشتغال در استان بکار گرفته‌ایم و البته خبرهای خوبی نیز وجود دارد که زمان محقق‌شدن آنها اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: نباید به مردم وعده‌هایی بدهیم که قابل اجرا نباشد بلکه معتقدم کارها باید به سرانجام برسد و بعد به مردم اطلاع‌رسانی شود چون اگر به مردم در خصوص موضوعی به مردم وعده بدهیم و به سرانجام نرسد موجب ایجاد بی‌اعتمادی در بین مردم خواهد شد.

وی توسعه اشتغال‌زایی را از نیازهای ضروری استان کردستان دانست و تصریح کرد: اگرچه برای این کار، با بخش خصوصی رایزنی‌هایی شده است اما معتقدم وجود همت جمعی لازمه تحقق این مهم است.

مرادنیا اضافه کرد: در بین دستگاه‌های اداری آنگونه که باید انسجام در زمینه رفع مشکل بیکاری در کردستان وجود ندارد در صورتیکه ایجاد اشتغال و مقابله با آسیب‌های نیاز به هم‌افزایی زیادی دارد.

وی خاطرنشان کرد: برطرف‌کردن مشکلات مسوولیت‌پذیری را می‌طلبد اما متاسفانه ما به راحتی و آسانی از کنار اینها می‌گذریم.

مرادنیا اجرای میز خدمت به صورت واقعی در ادارت را مورد تاکید قرار داد و گفت: میز خدمت زمینه‌ساز مقابله جدی با مفاسد اداری است.

وی تصریح کرد: هرکدام از ما در هر جایگاهی که هستیم باید به یک بازرس تبدیل شویم تا خدمت‌رسانی به مردم در دستگاه‌های اداری انجام شود.

استاندار و قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: اگر دیدیم در اداره‌ای به موضوعی بی‌توجهی می‌شود باید این مسائل را به هم تذکر دهیم تا ضمن خدمت‌رسانی بهتر به مردم، رضایتمندی از ادارات نیز حاصل شود.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

 

برگزیده ها