صفحه نخست

مشارکت همه جانبه مردم منجر به عظمت روزافزون انقلاب اسلامی می‌شود

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مشارکت همه جانبه مردم منجر به عظمت روزافزون انقلاب اسلامی ایران می‌شود .

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ علی اصغرحسینی در همایش طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر که به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: روز به روز شاهد قوام و عظمت انقلاب اسلامی هستیم که به واسطه رهبری فرزانه مقام معظم رهبری و مشارکت همه جانبه مردم انجام می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تحلیل‌گران معتقدند ضربه‌هایی که توسط غربی‌ها برای تضعیف نظام علیه ایران شده، اگر علیه کشوری دیگر انجام می‌گرفت بی‌شک آن کشور نابود می‌شد چرا که حضور همیشگی مردم منجر به پایداری نظام مقدس انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی افزود: قدرت نظامی و دفاعی ما به حدی بالاست که توطئه‌های دشمنان هیچگاه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کارساز نخواهد بود.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف کردستان اضافه کرد: دشمن قطع به یقین نخواهد توانست حمله نظامی به ایران داشته باشد چرا که مطمئن است شکست خواهد خورد.

حسینی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز در حوزه فرهنگی دغدغه داریم، افزود: چالش‌های فرهنگی در جامعه ما وجود دارد اما فعالیت‌های فرهنگی را باید ارتقا داد تا این چالش‌ها برطرف شود.

وی یادآور شد: همچنین آسیب‌های اقتصادی می‌تواند در جامعه ما خطرآفرین باشد، باید مراقب این موضوع بود و نگاه به زندگی مال‌اندوزی نباشد چرا که مطالبات مردم بیشتر شده است.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و شورش‌های مردم گفت: دشمن با سواستفاده کردن از برخی جوانان خام، زمینه شورش‌های خیابانی را فراهم کرد اما مردم فهیم مقابله کردند و اجازه ندادند دشمنان کاری پیش ببرند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف کردستان بیان کرد: مسوولان باید برای حل مشکلات مردم گام بردارند و مردم نظاره‌گر کارهای آنان باشند تا به خدمات مسوولان آگاه باشند و اطمینان کنند.

حسینی یادآور شد: هرجایی که مشکل و آسیبی از سوی دشمن وجود داشته مردم وارد شده‌اند و هرجایی که مردم ورود پیدا کرده‌اند، مشکلات حل شده است.

وی افزود: دستورات دینی ما از جمله امر به معروف و نهی از منکر میان مردم جامعه مغفول مانده و باید ترویج یابد چرا که باید پایبندی به ارزش‌ها وجود داشته باشد تا زمینه ترقی و توسعه نیز فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه از مهمترین اصول قانون اساسی که فراموش شده اصل هشتم و همان امر به معروف است، افزود: راه‌اندازی سامانه سجام برای تقویت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در راستای تقویت این مهم در جامعه انجام شده است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف کردستان از امر به معروف به عنوان فریضه‌ای الهی یاد کرد و گفت: باید طلایه‌داران امر به معروف در راستای توجه به این مهم گام بردارند و آنرا در جامعه ترویج دهند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها