صفحه نخست

امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون شهداء است / دشمن جرأت جسارت به مرزهای ایران اسلامی را ندارد

دبیرستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان قروه با بیان اینکه دیگر امروز دشمن جرات جسارت به مرزهای ایران اسلامی را ندارد اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشور به واسطه مجاهدت ها و جان فشانی های شهدا در طول هشت سال جنگ تحمیلی و در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خورده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛  دبیرستاد امربه معروف ونهی ازمنکر قروه در یادواره شهدای روستای شیخ جعفر این شهرستان که به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در مسجد این روستا برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در زمانی به وجود آمد و بر رژیم طاغوت پیروز شد که دو تفکر و  قدرت در جهان وجود داشت و همه کشورهای جهان را بین خود تقسیم نموده بودند و هیچ تفکری خارج از این دو تفکر اجازه ظهور نداشت.

وی افزود: در چنین شرایطی تفکری در ایران به وجود آمد که دقیقا مخالف هر دو تفکر شرق و غرب بود و با رهبری های پیامبر گونه امام خمینی (ره) با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به وجود آمد.

جعفر کاوه اضهار داشت: مستکبران جهان بروز و ظهور تفکر انقلاب اسلامی را تاب نیاوردند و در همین راستا شروع به مقابله با انقلاب اسلامی نمودند که پس از فشارهای بسیار جنگ هشت ساله نیابتی را بر ملت ایران اسلامی تحمیل نمودند

کاوه بیان داشت: دشمن با راه اندازی گروهک های ضد انقلاب از یک سو و با تحمیل جنگ از سوی دیگر به دنبال از بین بردن نظام نوپای انقلاب اسلامی بود

وی با بیان اینکه دشمن از ابتدای جنگ متوجه معادلات اشتباه خود شد گفت: فداکاری ها و رشادت هایی که رزمندگان اسلام در خرمشهر و در دیگر مناطق مرزی از خود نشان دادند باعث شد تا دشمن از همان ابتدای جنگ متوجه اشتباه خود شود

کاوه با اشاره به فداکاری های شهدا،رزمندگان و بسیجیان تصریح کرد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام چنان درس غبرتی به دشمن دادند که دشمن تاکنون جرات تکرار حمله خود را نداشته است.

وی ادامه داد: تهدیدات دشمن تهدیداتی توخالی و پوچ است و دشمن خود به خوبی می داند که در جنگ نظامی نخواهد توانست در برابر ایران اسلامی بایستد.

دبیرستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان قروه امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مرهون فداکاریها و جانفشانی های شهدا دانست و اظهار داشت:امروز امنیت و آرامش کشور به واسطه مجاهدت ها و جانفشانی های شهدا در طول هشت سال جنگ تحمیلی و در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خورده است0

به گفته وی دشمن از رشادت ها و فداکاری های رزمندگان انقلاب اسلامی در هراس است که جرأت مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد.

کاوه در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر لزوم عمل نمودن به وصیت نامه شهدا افزود: امروز این وظیفه ما است که برای نسل جوان و نوجوان وقایع انقلاب اسلامی و رشادت ها و فداکاری های جوانان این مرز و بوم را تشریح کنیم و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشیم.

وی ادامه داد: قدم نهادن در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با عمل به وصیت نامه شهدا و با پیروی از ولایت فقیه محقق خواهد شد.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها