صفحه نخست

نظام اسلامی با مجاهدت روحانیون با هدف حفظ ارزش های اسلام به پیروزی رسید / مسئولین در نفوذ فرهنگی و جنگ نرم دشمنان انقلاب هوشیار باشند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان در همایش امامان جمعه استان کردستان با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری «حفظ نظام اسلامی بالاترین معروفات است»، گفت: نظام اسلامی با مجاهدت روحانیون با هدف حفظ ارزش های اسلام به پیروزی رسید و روحانیون در بخش‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی همواره حامی نظام بوده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان تصریح کرد: ما از ائمه جمعه این انتظار داریم که نسبت به تمامی منکرات جامعه اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حساس باشند، و مردم را همچنین از خدمات دولت آگاه سازند چرا که حمایت از دولت را حمایت از نظام اسلامی می دانیم.

وی هدف انقلاب اسلامی احیای ارزش های اسلامی دانست و اظهار داشت: یکی از شعارهای حضرت امام (ره) نیز استقلال که همین حمایت از کالای ایرانی و روی پای خود ایستادن توجه به نقاط قوت داخل، عدم غفلت از توطئه های دشمنان و استقلال در تمامی بخش های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و شعار آزادی اما نه آزادی حیوانی بلکه آزادی از تسلط بیگانگان در رأس آن آمریکا بر کشور بود چرا که امروز دشمنان کشور با تمام توان خود در قالب جنگفرهنگی، سیاسی و اقتصادی جهت براندازی نظام تلاش می کنند.

تلگرام، عامل اصلی از هم گسیختگی فرهنگی خانواده ها / به توان و داشته های خود متکی باشیم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان با اشاره به جنگ نرم در قالب فضای مجازی بخصوص تلگرام اشاره و تصریح کرد: تلگرام عامل اصلی از هم گسیختگی فرهنگی امروز خانواده هاست و باید مسئولن متوجه این امر مهم باشند که نفوذ فرهنگی و داشتن ریز اطلاعات هر خانواده توسط دشمنان انقلاب به مراتب خطرش بیشتر از این است که در یک جنگ سخت،  سلاح هایمان دست آنها بیفتد.

الله مرادی تصریح کرد: اینجا عقل حکم می کند که باید متکی به خود بوده چرا که هر موقع به خودمان اتکا کردیم و اعتماد به نفس داشته ایم در تمامی عرصه موفق بودیم پس در راستای هم امنیت و هم حمایت از کالای ایرانی بهتر است از پیام رسانی های داخلی استفاده کنیم.

وی گفت: جنگ نرم امروز در ماموریت های خود کاملاً خزنده و با برنامه عمل می کند و مهمترین شیوه اش اینست که به مرور زمان ارزش ها و ذائقه ها را تغییر می دهد و این تغییر به گونه ایست که برای افراد در جامعه چندان محسوس نیست.

مسئولین در نفوذ فرهنگی و جنگ نرم دشمنان انقلاب هوشیار باشند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان در ادامه اظهار داشت: جامعه ما امروزه در جایگاهی قرار گرفته که که همه مستکبرین دنیا علیه انقلاب قد علم کرده اند؛ همانطوریکه که ما کردستانی ها به خوبی بیاد داریم که در زمان انقلاب گروهک های ضد انقلاب کاری کرده بودند که مردم و روحانیون عزیز ما در بدترین شرایط ممکن زندگی بکنند.

الله مرادی ضمن تقدیر از مسئولین مربوطه از آمادگی مسئولین در پذیرایی از گردشگران استانی و حفظ امنیت آنها اظهار داشت: همان طوری اسلام با شادی مخالف نیست و از یکی از نشانه های مومن بانشاط بودن آنست؛ اما این به معنای آن نیست که به بهانه شادی و نشاط خیلی از برنامه ها باعث گردید که اصول و ارزش های اسلام و انقلاب نادیده گرفته شود و بی حرمتی هایی مشاهده که واقعاً جای تأسف دارد.

ایشان با بیان اینکه مسئولین در نفوذ فرهنگی و جنگ نرم دشمنان هوشیار باشند خطاب به آنها اظهار داشت: از نیت خیر شما در ایجاد بستر نشاط در جامعه همه آگاهند اما باید هوشیار بود که دشمنان اسلام و انقلاب از این مسئله در جهت پیش برد اهداف خود علیه انقلاب استفاده نکنند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها