صفحه نخست

برخی مسوولین ادارات متوجه حقی نمی‌شوند که خانواده شهدا بر‌گردن آنان دارند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: برخی مسوولین ادارات متوجه حقی که خانواده شهدا بر‌گردن آنان دارند، نیستند و لذا فرهنگ‌سازی برای حفظ شان خانواده شهدا و ایثارگران ضروری است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در جلسه هماهنگی بزرگداشت روزهای ارتش، پاسدار و جانباز که در سالن شهدای دولت استانداری در سنندج برگزار شد اظهار کرد: امنیت و سلامت دو نعمت ارزشمندی است که پیامبر مکرم اسلام از آن نام برده‌اند.

وی امنیت امروز کشورمان را در دنیا مثال‌زدنی خواند و افزود: نیروهای مسلح کشورمان، حفظ دستاوردهای نظام اسلامی را از مهمترین وظایف خود می‌دانند.

به گفته الله‌مرادی، به برکت خون شهدا و خدمات ارزشمند نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز به الگویی برای همه کشورها تبدیل شده است.

وی با تاکید براینکه در قالب جلسات نمی‌توان جایگاه بالای شهدا و خانواده آنان را ارج نهاد، افزود: باید جایگاه جانبازان و فرزندان شهدا در سطح ادارات به معنای واقعی گرامی داشته شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه برخی ادارات متوجه نیستند که خانواده‌های شهدا برگردن آنان حق دارند، گفت: در برخی ادارات، فرزندان شهدا برای جزیی‌ترین امور خود مورد تمسخر قرار می‌گیرد.

وی فرهنگ‌سازی برای حفظ شان خانواده شهدا و ایثارگران را ضروری دانست و گفت: نسلی که پدران و بزرگان خود را برای حفظ انقلاب فدا کرده است، نباید گمنام بماند.

الله‌مرادی در پایان با تاکید براینکه امنیت امروز ما به برکت خون شهداست، اذعان کرد: نقش نیروهای اطلاعاتی در تامین این امنیت کمتر از سایر نیروهای امنیتی و نظامی نیست.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها