صفحه نخست

کسانی که امروز ارزش سپاه را کمرنگ می‌کنند حتما تاریخ کردستان را مطالعه کنند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه برخی افراد امروز نقش سپاه را کمرنگ جلوه می‌دهند،گفت: این افراد باید تاریخ کردستان را مطالعه کنند تا اهمیت این نیروی ارزشی مردمی برایشان مشخص شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در مراسم تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران که در شرکت مخابرات استان در حال برگزاری است، اظهار داشت: این افراد قطعا از جنایاتی که در قبال پاسداران انقلاب در جنگ تحمیلی در مناطق جنگی اتفاق افتاد بی‌خبر هستند.

وی مهم‌ترین معروف امروز را امنیت برشمرد و افزود: این نعمت زیربنای حرکت جامعه و روال آن خوب خواهد بود به شرطی که مجریان خوبی داشته باشد.

الله‌مرادی به نقش رزمندگان و ایثارگران در کردستان در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: این دفاع در کردستان وجوه تمایزی با دیگر مناطق جنگی داشت و آن مقابله همزمان در چند جبهه علیه رژیم بعث، گروهک‌های ضدانقلاب و گروه‌های افراطی و تندرو مذهبی بود و به همین دلیل مقام معظم رهبری از شهدای کردستان به عنوان مظلوم‌ترین شهدا یاد کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در ادامه با بیان اینکه رزمندگان اسلام هیچ‌‌گاه از هیچ دشمنی نترسیدند، اظهار داشت: همه این رزمندگان که امروز هم در همه سنگرها مدافع ارزش‌های انقلاب و پیرو ولایت فقیه و پشتیبان رهبری هستند، متهم به تندروی شده‌اند اما دست از آرمان خود برنداشته‌اند.

الله‌مرادی با تاکید بر اینکه نباید یاوران انقلاب دلسرد و دشمنان را شاد کرد، گفت: امروز شاهد هجمه همه جانبه به مامور پلیسی هستیم که شاید به  اشتباه با یک خانم که کشف حجاب کرده برخورد می‌کند و از سویی حمایت شدیدی از فرد هنجارشکن انجام می‌گیرد که باید هر دو جانب این مساله را مدنظر قرار داد.

وی افزود: امروز هم باید همانند دوران دفاع‌مقدس، پشت سر شاخص اصلی انقلاب که ولایت فقیه است حرکت کنیم.

الله‌مرادی با یادآوری اینکه هیچگاه از ایثارگران غافل نیستیم، گفت: دشمنان کور خوانده‌اند که بتوانند انقلاب را به مسیری غیر از خط امام و رهبری منحرف کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، با بیان اینکه فرزندان شهدای کردستان در خط دفاع از خون پدران خود ، موفق‌ترین عملکرد را در عرصه خدمت به مردم در پست‌های مدیریتی داشته و دارند، افزود: این همان خون پاکی است که در رگ این عزیزان جریان دارد.

الله‌مرادی در پایان از احداث ۵ ساختمان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: این حرکت در سطح کشور نمونه است.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها