صفحه نخست

اقدامات شوراهای امر به معروف ادارات پیشگیرانه و شناسایی گلوگاه‌های فساد است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: اقدامات شوراهای امر به معروف ادارات پیشگیرانه و شناسایی گلوگاه‌های فساد است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی عصر امروز در نشست خبری دبیر ستاد مرکز با اصحاب رسانه استان کردستان، اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در بخش ارتباط با خبرنگاران جز رده‌های اول در بین دستگاه‌های اداری کردستان است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: در جلسات متعدد رسانه‌های مختلف دیداری، نوشتاری و خبرگزاری‌ها بخشی از تولیدات خود را به حوزه امر به معروف و نهی از منکر اختصاص دهند.

الله‌مرادی در مورد فعالیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر نیز اضافه کرد: امسال در نخستین جلسه دبیران برای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر برنامه تعریف شده و براساس آن باید ماهیانه گزارش ارائه کنند.

وی تصریح کرد: تصمیم بر این است که به شوراهایی که بیشترین خروجی را دارند بها داده شود و گرنه قرار نیست افرادی فقط اسم دبیر شورا را یدک بکشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در بخش دیگری از سخنانش از لباس کردی سنتی به عنوان یکی از محجب‌ترین لباس‌ها در کشور نام برد و اذعان داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به دنبال تقویت فرهنگ بومی کردستان است..

الله‌مرادی اضافه کرد: طبق ابلاغ مرکز، هر سال چندین جلسه پیشگیری با حضور دستگاه‌های مختلف و متولی نظارتن و بازرسی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شوراها باید گلوگاه‌های فساد را در دستگاه‌ها شناسایی کنند، اذعان داشت: شناسایی منکرات در بدنه دستگاه‌ها و ارائه راهکار برای رفع آنها از دیگر وظایف شوراهای امر به معروف در کردستان است.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها