صفحه نخست

مشارکت مردم در ترویج امر به معروف مثمر ثمر است

معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مشارکت مردم در ترویج امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت‌های فرهنگی اثرگذار و مهم است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حسین خوش‌اقبال در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار کرد: هرجا حضور مردم را شاهد بوده‌ایم شاهد رونق جامعه و موفقیت‌های آن بوده‌ایم.

وی افزود: با توجه به اهمیت مشارکت مردم در فعالیت‌ها باید سعی شود مردم را در همه عرصه‌ها به ویژه امر به معروف و نهی از منکر مشارکت دهیم.

وی خاطر نشان کرد: مردم هرگاه امین مسوولان باشند قطعا موفقیت‌های زیادی را در فعالیت‌ها شاهد بوده‌ایم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان بیان کرد: باید همه در راستای حل مشکلات مردم تلاش کنیم و همسو حرکت کنیم تا زمینه جلب و مشارکت مردم در فعالیت‌ها فراهم شود.

همه ما در راستای حل چالش‌های فرهنگی بکوشیم

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان نیز در این جلسه عنوان کرد: منویات مقام معظم رهبری نباید مورد غفلت واقع شود و باید همه ما در راستای حل چالش‌های فرهنگی بکوشیم.

علی اصغر حسینی عنوان کرد: بانیان ارزش‌های فرهنگی به نحوی در حال کنار گذاشتن هستند در حالیکه باید دیدگاه و نظراتشان مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: باید در نوع انتخاب مراسم و برنامه‌ها درست برنامه‌ریزی شود و نهایت دقت را به خرج داد تا دغدغه‌ها و چالش‌های فرهنگی کاسته شود.

وی افزود: آمارها نشان می‌دهد درصد خطاهای مردم در ایام ماه مبارک رمضان کاهش می‌یابد و باید از این فرصت برای ترویج معروفات بهره برد.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اضافه کرد: قرار است در ماه مبارک رمضان نمایشگاهی در حوزه کتاب و نرم‌افزار قرآنی برگزار کنیم و انتظار می‌رود دستگاهها و مسوولان استانی در این راستا حمایت و همکاری کنند.

جهت عضویت در کانال سروش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها