صفحه نخست

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بدنبال یک ستادمردمی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در جمع طلایه دارن امر به معروف شهرستان سنندج که در ساختمان مرکزی ستاد امر به معروف استان برگزار گردید؛ با بیان اینکه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر پرچم دار دین و پیرو راه ائمه اطهار (ع) هستند تا این کار خیر و فریضه الهی در جامعه ترویج پیدا کند؛ اظهار داشتند: ستاد امر به معروف و نهی از منکر بدنبال این است که از یک قالب اداری به یک قالب مردمی تبدیل شود. و این فریضتین الهی فراگیر؛ و مردم خود متولی انجام این واجب الهی در قالب اقدام کاملا فرهنگی و ایجابی بشوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به اینکه نباید اجازه بدهیم که در جامعه جای ارزش ها با منکرات جابه جا شود و هماهنگی بین مسئولین در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باید منجر به خیر در جامعه گردد؛ تصریح کردند: متاسفانه امروزه موقع ای که نیروی انتظامی در جامعه با برخی منکرات مقابله می کند دارای فضای مجازی از منکر دفاع می کنند و اینجاست جایگاه و ارزش امر به معروف و نهی از منکر مشخص است.

وی بر اساس آیه شریفه 104 سوره مبارکه آل عمران « باید از میان شما، جمعی دعوت به نیکی، و امر به معروف و نهی از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند» اظهار کرد: ، افرادی که امر به معروف و نهی از منکر می کنند دارای صفاتی از صفات یک مجاهد فی سبیل الله هستند؛ و همانطوری که برخی افراد ماموریت دارند در جبهه جنگ حق علیه باطل در مقابل تجاوز دشمن به سرزمین های اسلامی بایستند برخی افراد نیز در جامعه با انجام امر به معروف و نهی از منکر در واقع کار سبیل الله انجام می دهند، و این در حالی است که سختی انجام این فریضیه الهی برای مومنان لذت بخش است.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها