صفحه نخست

برای حمایت از کالای ایرانی باید تمامی مولفه های تاثیرگذار در کنار هم قرار گیرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: برای حمایت از کالای ایرانی و داشتن جامعه ای توسعه یافته و قانونمند، می طلبد تمامی مولفه های تاثیرگذار در کنار هم قرار گیرد و دست به دست هم در زمینه رفع مشکلات موجود گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در جلسه مدیریت تولیدی و صنعتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که با حضور اعضا برگزار گردید؛ اظهار داشت: نهادینه کردن صداقت در گفتار و رفتار و قانونمند کردن جامعه می تواند بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع نماید.

محمد دره وزمی خاطر نشان ساخت: واحدهای تولیدی و خدماتی باید بحث اخلاق حرفه­ایی، صداقت در کار، کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات و ... را بعنوان یکی از مصادیق امر به معروف مورد توجه جدی قرار دهند.

وی به شعار سال ( حمایت از کالای ایرانی ) اشاره کرد و افزود: این سوال پیش می آید که، آیا مردم با هرقیمت و کیفیتی کالای ایرانی را می­خرند؟ پس تمامی تولیدکنندگان کالا و خدمات باید بعنوان یک امر به معروف با تولید کالای با کیفیت و قیمت رقابت پذیر، مردم را بیشتر و بهتر به خرید کالای ایرانی ترغیب نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به وظیفه مسئولان و دستندرکاران گریزی زد و عنوان کرد: دغدغه­های مسئولان و تصمیم گیران فقط با شعار و دعای خیر رفع نمی شود. لذا می طلبد تمامی مولفه­های تاثیرگذار را برای حمایت از کالای ایرانی و داشتن جامعه­ای توسعه یافته و قانونمند در کنار هم قرار داد و دست به دست هم در زمینه رفع مشکلات موجود گام برداریم.

دره وزمی با اشاره به ظرفیت­ها، پتانسیل­ها و توانمندی­های کشور گفت: با بهر­ه­گیری از این ظرفیت­ها، کشور سزاوار وضعیت بهتری از وضعیت موجود است.

وی به تمامی دستگاه­های اجرایی توصیه نمود در تمامی جلسات و مراسمات مجموعه تحت امر خود از کالای تولید استان و کشور استفاده نمایند تا بصورت جدی تر در راستای حمایت از کالای ایرانی اقدام نمائیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان، اشاره نمود و افزود: به منظور رفاه بیشتر شهروندان عزیز، بویژه اقشار آسیب پذیر و همچنین حفظ طراوت و آرامش بازار در ماه مبارک رمضان، کارگروه تنظیم بازار استان تصمیمات لازم را اتخاذ نموده است.

دره وزمی عنوان کرد: در همین راستا در فروشگاههای زنجیره ای بزرگ و تعاونیهای مصرف و فروشگاههای منتخب با هدف عرضه کالاهای اساسی از جمله ( برنج، شکر، روغن،گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، خرما، زولبیا و بامیه و مواد لبنی) با حداقل تخفیف 5 تا 15 درصدی نسبت به قیمت متعارف بازار، تحت عنوان فروش فوق العاده اقدام به برگزاری طرح ضیافت شده است.

جهت عضویت در کانال سروش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها