صفحه نخست

رعایت حقوق شهروندی جلوه ای از امر به معروف است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ فرماندار شهرستان سنندج در اولین جلسه شورای امر به معروف سال 97 و در ابتدای ماه مبارک رمضان فضا سازی متناسب با ماه رمضان در ادارات و ایجاد فضای معنوی برای روزه داران را ضروری دانست و بر پخش اذان و خواندن نماز جماعت در کلیه ادارات تاکید نمود.

محمد ابراهیم زارعی گفت: همه ما باید پیامبر گرامی اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصا برای کارمندان دولت و برخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف ها محسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: باید مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشند.

 فرماندار سنندج تاکید کرد : خدمت به مردم بهترین معروف است و به روسای ادارات شهرستان توصیه کرد: در جهت رضایتمندی مردم حرکت نمایند و با اخلاق و رفتار خوب خود، مروج معروف در جامعه باشند.

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است ،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب و مهم از امر به معروف خواند و افزود : با رعایت حقوق شهروندی در اصل موازین اسلامی را رعایت و گسترش خواهیم داد، چرا که رعایت حقوق مرد و ارباب رجوع، ناشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی برگرفته از شرع مقدس اسلام است.

جهت عضویت در کانال سروش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها