صفحه نخست

وعده مردان خدا محقق خواهد شد

"من اصبح ولم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم"

وعده مردان خدا محقق خواهد شد.

 ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان - سرویس یاداشت؛ یکی از تاکیدات دین مبین اسلام همواره توجه به مظلومان بوده است.
دفاع از مظلوم وایستادگی در مقابل ظالم وستمگر از عمده وظایف انبیاء الهی بوده است ونمی توان در میان پیامبران الهی موردی را پیدا کرد که یکی از ماموریتهایش مبارزه با اسکبار وکفر نبوده باشد.
این ماموریت بزرگ الهی از خلقت آدم تا کنون همچنان ادامه دارد وهمواره مستضعفین وظالمان در مقابل همدیگر قرار داشته اند وهرگز این جبهه از بین نخواهد رفت.
ما از مکتب اسلام ورسول گرامیش یاد گرفته ایم که دین از سیاست جدا نیست وحکومت اسلامی باید براین اساس حرکت کند ونسبت به مسایل اجتماعی و...حساس باشد.
در جامعه امروزی ما هم اکنون استکبار ومظلومین عالم در مقابل هم ایستاده اند ودر جای جای نقاط عالم این مهم رخ می د هد وبارزترین مقاومت ومبارزه در فلسطین اشغالی ودرمقابل رژیم غاصب صهیونیستی است.
رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مصادیق بارز کفر در مقابل اسلام است والبته انتظار هم همین است ،چرا که یهود همیشه سرسخت ترین دشمنان مسلمین بوده اند وخواهند بود وهمه مسلمانان وپیروان محمد (ص)وظیفه دارند برای نابودی آن تلاش کنند.
گرچه متاسفانه بعضی از کشورهای وا رفته مسلمان به دلیل بی کفایتی ودنیا پرستی نه تنها از ملت مظلوم وبی دفاع فلسطین حمایت نمیکنند بلکه رسمااز رژیم کودک کش اسراییل دفاع هم میکنند اما هستند ملتها وانسانهای آزاده ای که به تاسی از نبی مکرم اسلام از زنان وکودکان فلسطین اشغالی دفاع میکنند.
انسان بسیار متاثر میشود از کسانی که به ظاهر خود رامسلمان می نامند و نه تنها از حق دفاع نمیکنند بلکه برای ظالمین دست هم میزنند.
مامسلمانیم وبر اساس آموزه های دینی وتوصیه دین مبین اسلام موظف هستیم که از ملت مظلوم فلسطین دفاع کنیم.
گاهی از سوی برخی از معاندین نظام که اصولا دینی هم ندارند شبهاتی در خصوص حمایت جمهوری اسلامی از فلسطین را مطرح میکنند وبعضی هم جاهلانه آن را تکرار میکند درحالی که این حمایت ودفاع نه تنها یک حرکت سیاسی بلکه یک وظیفه برگرفته از دین است وبراساس فرمایش رسول گرامی اسلام که فرمود"من اصبح ولم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم"اگر کسی در این مساله ازمظلومان بی دفاع حمایت نکند از دایره مسلمانی خارج خواهد شدعمل می نماید.
لذا نظام مقدس جمهوری اسلامی برمبنای اعلام همیشگی امام راحل عظیم الشان هرسال جمعه آخر ماه مبارک رمضان علیه رژیم غاصب صهیونیستی همگام با همه آزادیخواهان جهان تظاهرات می نماید وامیدوارانه وبراساس سخن حضرت امام خامنه ایی عزیز که فرمودند"تا۲۵ سال آینده اسرائیل ازبین خواهد رفت"در جهت نابودی آن حرکت میکنیم،واطمینان داریم این وعده از یک نفس قدسی وبرمبنای وعد ه های خدای متعال اعلام شده وغاصب به طور حتمی رو به زوال است وما مسلمانان دست از مبارزه با سرسخت ترین دشمنمان بر نخواهیم داشت انشاءالله در روز قدس با صلابت واقتدار همیشگی به دعوت رهبری معظم انقلاب لبیک خواهیم گفت ودر تظاهرات میلیونی روزه داران شرکت می کنیم.


حجت الاسلام و المسلمین مختارکرمی
معاونت مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

برگزیده ها