صفحه نخست

دشمن از وحدت و عزت مسلمین در هراس است

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن از وحدت، یکپارچگی، عزت و منش مسلمانان در هراس است و دست زدن به جنایت در کشورهای اسلامی ناشی از ترس او است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛  ماموستا فایق رستمی در جمع راهپیمایان روز قدس شهر سنندج اظهار داشت: اکنون روز اتحاد جهان اسلام است چون اگر بخشی از این جامعه آسیب ببیند بر بخش های دیگر هم اثر می گذارد.
وی حضور امروز مردم در راهپیمایی روز قدس را نشان دهنده وحدت، برادری و پشتیبانی آنها از مظلومان دنیا بویژه مردم فلسطین دانست و افزود: مردم کردستان نیز با حضور خود بیزاری شان از رژیم خونخوار و کودک کُش صهیونیستی را نشان دادند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: استکبار بدنبال ظلم بر مردم مسلمان در کشورهای مختلف از جمله عراق، لیبی، پاکستان و افغانستان است تا مساله فلسطین از اولویت کشورهای اسلامی خارج شود.

رژیم ظالم صهیونیست در مکانی حاکم شده که مرکز وحی اسلامیت و تمدن است
ماموستا رستمی با اشاره به اینکه رژیم کثیف و سرا پا ظلم صهیونیستی تنها با اتحاد مسلمانان جهان از بین می رود، گفت: امروز رژیمی ظالم، خونخوار و کودک کُش در مکانی حاکم شده که محل استقبال از رسول اکرم (ص) و تجمع انبیا و اولیای الهی و مرکز وحی اسلامیت و تمدن است.
وی با بیان اینکه اسلام پیام بزرگی دارد که اگر انسانی بیگناه کشته شود مانند این است که تمام جهان اسلام به قتل رسیده باشد، یادآور شد: امروز رژیم صهیونیستی خون انسان هایی را که خداوند به آنها کرامت داده به آسانی بر زمین می ریزد.

مردم کردستان در هر شرایطی آماده حضور در صحنه هستند
ماموستا رستمی با اشاره به آزاد سازی قدس توسط صلاح الدین ایوبی اظهار داشت: صلاح الدین ایوبی در مقابل آمریکا، فرانسه و بریتانیا ایستاد و با در هم شکستن شان، قدس شریف را آزاد کرد.

ماموستا رستمی در بخش دیگری از سخنان خود به یکی از اصول مهم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: حمایت از مظلوم و دفاع از حق و حقوق آن یکی از اصول مترقی و مهم انقلاب اسلامی ایران بوده و این مهم همچنان به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: امروز افتخار می‌کنیم که در کشوری زندگی می‌کنیم که در هر شرایطی از حقوق مظلومین دفاع می‌کند و حضور میلیونی مردم در دفاع از قدس شریف یکی از همین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.

وی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم استان کردستان در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب و نظام اسلامی یادآور شد: مردم کردستان در هر شرایطی آماده حضور در صحنه هستند و این مهم را بارها به نمایش گذاشته اند و امروز نیز شاهد حضور پر شور آن‌ها در روز جهانی قدس هستیم.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها