صفحه نخست

امام جمعه سنندج: نابودی رژیم غاصب صهیونیستی حتمی است

امام جمعه سنندج با بیان اینکه خداوند یاور مظلومان و دشمن ستمگران است، گفت: نابودی رژیم غاصب، کودک کُش و نژاد پرست صهیونیستی حتمی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های این هفته نماز جمعه سنندج ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: بی گمان مقاومت مردم فلسطین و همدلی و همراهی مسلمانان جهان با آنان به نابودی و شکست اسراییل می انجامد.
وی با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی امروز موجب دلگرمی ملت فلسطین است، افزود: این حمایت ها باید روز به روز افزایش یافته و تا نابودی رژیم صیهونیستی ادامه یابد.
خطیب جمعه سنندج انتقال سفارت آمریکا در اسراییل به بیت المقدس را توهین آشکار به مسلمانان دانست و تاکید کرد: امیدواریم روزی شاهد آزادی فلسطین از چنگال آمریکای جنایتکار و غده سرطانی اسراییل باشیم.
ماموستا خدایی در بخش دیگری از خطبه های نماز امروز به اهمیت شب های قدر نیز اشاره کرد و یادآور شد: طبق فرموده خداوند، ثواب عبادت در این شب برابر با هزار ماه است.
وی مسلمانان را به عبادت و شب زنده داری در دهه آخر ماه رمضان دعوت کرد و گفت: همگی از فرصت شب های قدر استفاده کرده و برای سعادت دنیا و آخرت در دهه آخر ماه پر فضیلت رمضان تلاش کنیم.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها