صفحه نخست

مردم خواسته‌های خود را از طریق گفتمان منطقی به گوش مسوولان برسانند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ضرورت دارد مردم در این شرایط سخت از راه گفتگو، گفتمان منطقی و درست اهداف و خواسته‌های خود را به گوش مسوولین برسانند و در این صحنه جنگ اقتصادی که دشمن علیه ما به راه انداخته، با صبر و شکیبایی این مسیر دشوار را طی کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی ظهر امروز در همایش عمومی طرح میثاق حمایت از کالای ایرانی که در محل سالن اجتماعات  اداره کل  آموزش و پرورش کردستان برگزار شد، اظهار کرد: همه ارکان نظام جمهوری اسلامی، مردم و مسوولین موظفند معروف( حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی) را در جامعه نهادینه کنند تا همه به استقلال واقعی دست یابیم.

وی در ادامه سخنان خود افزود: نظام، دولت و ملت یکی هستند و طبق هیچ دیدگاهی نباید اینها را از هم جدا کرد، چون هدف انقلاب اسلامی رهایی از یوغ استکبار جهانی و رسیدن به استقلال واقعی در راستای دستیابی به اهداف عالی اسلام است.

به گفته این مقام مسوول، ملت ایران نه برای نان، آب و رزق و روزی و ثروت های بادآورده و نه آزادی به معنای حیوانی، انقلاب نکردند بلکه امام راحل (ره) با طراحی شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی را به منصه ظهور رساند.

الله‌مرادی اذعان کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب مستضعفین، بینوایان و پابرهنگانی بود که سال‌ها طعم فقر را چشیده‌اند که انقلاب آنها را نجات داد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گام‌های وسیعی توسط دولتمردان انقلابی برداشته شده است، گفت: امروز در این شرایط حساس وظیفه ما حمایت از دولت است البته این به معنای عدم انتقاد از عملکرد دولت نیست چون یکی از ارکان امربه معروف و نهی از منکر ترویج نقد و نقدپذیری است، انقلاب برای این فرهنگ شکل گرفت.

الله‌مرادی بیان کرد ضرورت دارد مردم در این شرایط سخت از راه گفتگو، گفتمان منطقی و درست اهداف و خواسته‌های خود را به گوش مسوولین برسانند و در این صحنه جنگ اقتصادی که دشمن  علیه ما به راه انداخته، با صبر و شکیبایی  این مسیر دشوار را طی کنیم.

وی  با اشاره به اینکه باید با اتحاد و همراهی از نظام و دولت همچون حضور در تمامی عرصه‌ها حمایت کنیم تا دولت از گردنه‌های سخت عبور کند، اظهار داشت: همه باید بدانند قاچاق کالا و ارز چه بلایی بر سر مردم آورده و می‌آورد.

جهت عضویت در کانال سروش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها