صفحه نخست

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان حادثه سنندج را تسلیت گفت

نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان حادثه جانباختن شماری از شهروندان سنندجی را در آتش سوزی اتوبوس مسافربری به مردم استان و خانواده های حادثه دیدگان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ پیام آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی بدین شرح است:
بسمه تعالی
الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
سانحه‌ مصیب‌بار برخورد تانکر نفتکش و یک دستگاه اتوبوس مسافربری که به جان باختن چندین نفر از همشهریان عزیزمان انجامید، دلها را لبریز از اندوه و تأسف کرد.
اینجانب مراتب تأثر عمیق و همدردی صمیمانه‌ خود را با خانواده‌های داغدار آنان ابراز می دارم و صبر جمیل و اجر جزیل برای آنان و رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان ازدرگاه خداوند مسئلت داریم وهمچنین شفاعت و سلامتی برای مصدومین این حادثه درپیشگاه خداوند متعال خواستاریم. 
لازم است مسئولان ذیربط، همه‌ تلاش و همکاری خود را برای کاهش آلام بازماندگان بکار برده و امکان تکریم و تشییع پیکرهای درگذشتگان را هر چه سریعتر فراهم سازند. 

 

عیادت نماینده ولی فقیه از مصدومان تصادف اتوبوس سنندج  تهران

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی دیروز چهارشنبه(20 تیرماه) در عیادت از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری سنندج - تهران اظهار کرد: حادثه بسیار تلخ و تاسف باری بوده و ما آرزوی صبر برای بازماندگان و همچنین شفای زودهنگام برای مصدومان را از خداوند خواستاریم.

وی افزود: همه مردم استان برای شفاعت جانباختگان و شفای مصدومان این حادثه تلخ دعا کنند.

فرماندار سنندج، مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کردستان و جمعی دیگر از مسئولان هم امروز از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس با تانکر حامل سوخت در بیمارستان کوثر بازدید کردند.

لازم به ذکر است؛ بامداد چهارشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه تانکر سوخت با اتوبوس(سنندج_تهران)، 11 نفر جان خود را از دست دادند و هفت نفر نیز در بیمارستان بستری شدند.

برگزیده ها