صفحه نخست

ماموستا خدایی: ملت ایران با «اتحاد و یکدلی» و «پیروی از رهنمودهای رهبری» در برابر دشمنان نظام ایستاده‌اند / استراتژی تکیه مسلمانان به آمریکا اشتباه است

امام جمعه سنندج با بیان اینکه ملت ایران همواره با «اتحاد و یکدلی» و «پیروی از فرامین و رهنمودهای رهبری» در برابر دشمنان نظام ایستاده‌اند؛ گفت: آمریکا پایبند به هیچ توافقی نیست، مسلمانان انقلابی باید بدانند استکبار هیچگاه دوست ملت‌های اسلامی نبوده بنابراین استراتژی تکیه بر کمک‌های این کشور اشتباه و موجب ناامیدی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان؛ ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: آمریکا به جای لغو تحریم ها در رابطه با ایران و پایبند بودن به توافق‌های بین‌المللی، همواره به دنبال ایجاد مزاحمت برای ایران اسلامی و فشار بر مردم بوده پس امید بستن به کمک‌های استکبار اشتباه بزرگی است.

وی تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، سردمداران آمریکا برخلاف ادعایشان به دنبال رفع مشکلات مردم ایران نیستند چرا که دولت این کشور به انواع بحران‌های بین المللی، سیاسی، اقتصادی و اخلاقی گرفتار است و قادر به برطرف کردن مسائل خود هم نیست.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه دشمنان اسلام بارها از طریق توطئه‌های مختلف بدنبال نابودی نظام اسلامی و ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم بوده‌اند، یادآور شد: مردم مسلمان ایران به واسطه داشتن اتحاد و یک باوری، تکیه به قرآن و پیروی از دستورات اسلامی و توصیه‌های رهبری همواره این توطئه‌ها را خنثی کرده‌ است.

ماموستا خدایی به تاکید رهبری مبنی بر لزوم کار جهادی در همه عرصه‌ها برای رفع مشکلات کشور اشاره کرد و افزود: مرحله به مرحله از انواع توطئه‌های آمریکا و اسراییل عبور کرده‌ایم و اکنون به برکت خون شهدا و مجاهدت و ایثارگری جانبازان و رزمندگان دارای امنیتی پایدار هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد با وجود مسئولان دلسوز و انقلابی در کشور، شاهد رفع مشکلات اقتصادی، بیکاری و سرگردانی و ناامیدی دشمنان خواهیم بود.

برگزیده ها