صفحه نخست

فراخوان مسابقه هنری ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در کردستان اعلام شد

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری مسابقه هنری ترویج فرهنگ و عفاف و حجاب در این استان خبر داد و گفت: علاقه مندان از ۲۱ مهر تا ۲۱ آبان ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به واحد قرآن و عترت این اداره کل تحویل دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ سامان احمدی با اشاره به اعلام فراخوان مسابقه هنری طراحی پوستر عفاف و حجاب در سطح استان اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در راستای ترویج و اهمیت باورها و آموزه‌های دینی و اسلامی، بالاخص ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و توجه به منویات فرهنگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دال بر صیانت از هویت ملی و ترویج فضایل اخلاقی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مسابقه هنری ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را برگزار می‌کند.

وی در ادامه موضوع این مسابقه هنری را طراحی پوستر با موضوع حجاب و عفاف اعلام کرد و افزود: داوطلبان شرکت در این مسابقه می توانند از ۲۱ مهر ماه تا 21 آبان ماه سال جاری به مدت یک ماه با مراجعه و تحویل آثار خود به دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و تکمیل فرم ثبت نام آمادگی خود را جهت شرکت در این مسابقه اعلام نمایند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه پوسترها باید در قطع ۳۰ در ۵۰ و به ‌صورت عمودی باشد، عنوان کرد: حداکثر تعداد آثار ارسالی برای هر طراح ۵ اثر و قید عنوان هر اثر نیز ضروری می باشد.

این مقام مسئول ، با بیان اینکه شرکت در این مسابقه برای همه طراحان آزاد است، افزود:به ۳ نفر از برگزیدگان که بهترین آثار را به دبیرخانه این مسابقه هنری ارسال کنند تندیس حجاب و عفاف و جوایزی اهدا و آثار پذیرفته شده نیز در نمایشگاهی در معرض بازدید عموم گذاشته خواهد شد.

 وی در پایان سخنانش عنوان کرد: آثار ارسالی توسط کمیته داوری بررسی شده و نفرات برگزیده در همایش استانی فرهنگ عفاف و حجاب که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همزمان با چهلمین سالروز بسیج مستضعفین برگزار خواهد شد، تجلیل می شوند.

 گفتنی است، علاقه مندان به شرکت در این مسابقه هنری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سنندج، میدان بسیج - بلوار توحید، مجتمع فرهنگی هنری فجر - گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان مراجعه و یا با شماره تماس 087-33281842 تماس حاصل نمایند.

برگزیده ها