صفحه نخست

حرکت براساس آموزه وحدت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: حرکت بر اساس آموزه وحدت از موفقیت‌های جمهوری اسلامی در دنیا است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان؛ محمود الله‌مرادی عصر دوشنبه در جمع اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر مریوان اظهار داشت: همه اعضای این ستاد دارای هدف مشترک هستند که اگر چارچوب‌های کاری خود را تشخیص دهند و نسبت به هدف اولیه متعهد باشند با وجد سلایق مختلف می‌توان مسیر را به خوبی طی کرد.

وی با بیان اینکه ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی ستون خیمه انقلاب هستند افزود: اتکا به این ستون عدم توجه به اختلاف نظر موجب نفوذ دشمن در جامعه شده و باعث وحدت‌آفرینی میان مردم و کارگزاران نظام می‌شود.

وی اضافه کرد: امکان دارد در جاهای دیگر کشور میان دولت و حاکمیت تفاوت قایل شوند اما در این استان دولت و حاکمیت در نگاه مردم یکی است و مردم هموراه قدرشناس خدمات نظام هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: شایسته نیست که مسئولان تخریب‌گر خدمات نظام مقدس در منطقه باشیم چراکه در این کشور کار و فعالیت بر محور دلبستگی به ولایت صورت می‌گیرد.

الله‌مرادی گفت: اگر مشکلات و تنگناهایی امروز بر سر راه ملت و نظام وجود دارد مشکلاتی از جنس اقتصادی است و سابقه مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده که با سرفرازی مردم از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره تلاش‌های نماینده دولت در شهرستان مریوان برای ارتقای خدمات نظام جمهوری اسلامی اسلامی افزود: کمک به مسئولانی که نیت خدمت دارند ضروری است 

برگزیده ها