صفحه نخست

نشست شورای امر به معرف و نهی از منکر در آموزش و پرورش شهرستان سروآباد برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمد عزیزی در این نشست با تبریک هفته ی تربیت بدنی، اذعان داشت: امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین مبانی تفکر اسلامی یک مسلمان به شمار می رود.

وی با اشاره به برخی بیانات قران کریم در این خصوص یادآور شد: امت اسلام بهترین امت هستند چون فرمان و دستور به خوبی و بازداشتن از بدی و ایمان از خصایص مومنین است.

عزیزی در ادامه: بر تشکیل کمیته های فعال امر به معروف و نهی از منکر در آموزش و پرورش سروآباد و بلاخص مدارس تاکید نمود و اظهار داشت: هدف اساسی آموزش و پرورش تربیت انسان هایی با تربیت اسلامی است و مع هذا خود مربیان باید الگو و سرمشق واقعی برای دانش آموزان و سایر افراد جامعه باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سروآباد تصریح نمود: در بیان فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر باید به نوعی برخورد گردد که موجبات جذب و نه دفع فراهم گردد و نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) با امر به معروف و نهی از منکر و ترویج اخلاق حسنه موجبات گرویدن انسان ها به دین مبین اسلام را بیشتر فراهم می نمود.

گفتنی است: مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در پایان نشست از فعالان امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش سروآباد تقدیر نمود و به رسم سپاس به آنان لوح های تقدیر تقدیم نمود.

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها