صفحه نخست

جعفر کاوه به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، در فرمانداری قروه دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان معرفی شد.

در این مراسم، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: در راستای تقویت برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر و با توجه به اینکه شهرستان قروه به عنوان یکی از شهرستان‌های فعال در این مقوله است و به جهت تلاش در راستای فراگیرکردن بیشتر فریضه امر به معروف و نهی از منکر و تقویت فعالیت‌های انجام شده این تودیع و معارفه انجام می‌شود.

محمود الله‌مرادی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان کردستان در تلاش است تا با اقدامات ایجابی و فرهنگی کارهای نیک جامعه را ترویج دهد.

وی ادامه داد: استان کردستان به عنوان پایلوت طرح طلایه‌داران امر به معروف در کشور انتخاب شده است و ما نیز قروه را به عنوان شهرستان پایلوت قرار داده‌ایم.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: بیش از 15 هزار نفر در طرح طلایه‌داران امر به معروف در استان کردستان شرکت نموده‌اند و شوراهای امر به معروف هم در سطح ادارات و نهادها شکل گرفته است.

الله‌مرادی با بیان اینکه امر به معروف یک بحث فردی نیست، افزود: مهم‌ترین ماموریت امر به معروف انتقال فضائل و زیبایی‌ها به افراد جامعه است.

وی تصریح کرد: باید همگان در کنار یکدیگر و با همدلی و همکاری به دنبال فراگیرکردن امر به معروف و نهی از منکر باشند.

بر اساس این گزارش در این مراسم با تقدیر از خدمات سعید شعبانی، جعفر کاوه به مدت 2 سال به عنوان دبیر ستاد امر به معروف این شهرستان منصوب شد.

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها