صفحه نخست

خدمت صادقانه و بدون منت به مردم از معروفات بزرگ است

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان با حضور دبیر ستاد، رئیس شرکت گاز استان و دیگر اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز در محل سالن جلسات ستاد استان تشکیل گردید.

محمود الله مرادی دبیر ستاد استان ضمن تشکر از شورای فعال امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز از این نهاد به عنوان شرکت برتر در ترویج امر به معروف و نهی از منکر نام برد وگفت: روند پیگیری امورات در این نهاد در حد مطلوب است و خصوصاً در بخش امر به معروف و نهی از منکر فعالیت‌های بسیار خوبی انجام گرفته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه انجام فریضتین امر به معروف و نهی از منکر جزو ضروریات دین مبین اسلام است، گفت: شورای امر به معروف شرکت گاز استان کردستان طبق مستندات و بازدیدهای به عمل آمده انصافاً جزو برترین‌های این حوزه می‌باشد.

وی ادامه داد: خدمات گازرسانی شرکت گاز در استان بر کسی پوشیده نیستو عملکرد خوبو خدمت رسانی مناسب این شرکت جای بسی تقدیر دارد.

محمود الله مرادی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های بی شائبه آقای رضوی مدیر عامل سابق شرکت گاز کردستان در خصوص اشاعه امر به معروف و نهی از منکر گفت: خوشحالیم که یک فرد آشنا با اعتقادات و ارزش های نظام و مردم مدیریت این نهاد پرتلاش را در دست گرفته است.

وی گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران جز خدمت گزاری برای مردم معنی دیگری ندارد و همه­ی مسئولین در مقابل افرادی که نیاز به خدمت دارند مسئول و پاسخگو می باشند.

محمود الله مرادی عنوان کرد: مسئولان ادارات در انتخاب افراد به عنوان اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر باید دقت نظر زیادی داشته باشند تا شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات یک شورای قوی و صریح گو و در عین حال دوستانه نیز باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه به منکرات موجود در جامعه اشاره و ذکر کرد: نهی از منکر فقط برخورد با بی حجابی نیست و بی حجابی فقط یکی از مشکلات جامعه است که خود آن هم نشئت گرفته از منکرات بزرگتری مانند بیکاری، فقر، فساد و تبعیض است.

محمود الله مرادی گفت: هر قدمی که در هر جای مملکت برای خدمت به مردم برداشته می شود خود یک معروف است و خدمت صادقانه و بدون منت به مردم از معروفات بزرگ است.

در پایان جلسه نیز طی مراسمی حکم مسئولیت جناب آقای فعله گری به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان توسط دبیر ستاد به ایشان اهدا گردید.

 

 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها