صفحه نخست

فعالیت‌های بسیج‌گونه شهرداری سنندج در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام قابل تقدیر است

 

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان بیان کرد: کارکنان شهرداری باید با فرهنگ بسیجی که روحیه سلامت، صداقت، سلامت و ایمان است، در راستای خدمت به مردم حرکت کنند چون خدمات‌رسانی صادقانه به مردم موجب رضای خداوند است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شهرداری سنندج، ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: هفته بسیج یادآور رشادت و پایمردی انسان‌های بزرگی است که همه هستی خود را فدا کردند تا مردم کشورمان از تهدیدات و آسیب‌های طراحی‌شده دشمن در امان بمانند.

وی افزود: بسیج مکتب شهیدان و شاهدان گمنامی است که گلدسته‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین را می‌دهد و مدرسه عشق به خداست و همین فرهنگ بسیجی موجب شده تا در هر جایی از دنیا در هر صحنه‌ای که انقلاب نیاز به حضور مقتدرانه داشته باشد، نام بسیج و بسیجی مانند آفتاب درخشان بر آن می‌درخشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستانافزود: همگان به این نکته اذعان دارند که حضور بسیج در صحنه‌های مختلف لازمه ادامه حیات انقلاب اسلامی است و همه مسوولین باید خودشان را موظف به بسیج و بسیجی بدانند و فرهنگ بسیجی را معیار حرکت خود قرار دهند.

وی در ادامه گفت: امروز دشمنان به دنبال تضعیف این فرهنگ ارزشی بسیج هستند و تا مادامی که نفس در تک تک بسیجیان این میهن اسلامی باشد مبارزه با استکبار جهانی ادامه خواهد داشت و تا زمانی که عشق، آزادی و شجاعت در فرهنگ بسیجی وجود دارد، ما نیاز نداریم در مقابل استکبار برای پیشرفت سر خم کنیم بلکه پیشرفت ما در گرو استقلال ماست.

الله‌مرادی مهم‌ترین ویژگی بسیج را از خودگذشتگی، صداقت و خدمتگزاری به مردم دانست و با اشاره به اینکه اهم ماموریت‌ها و برنامه‌های بسیج مقابله با تهدیدات جنگ نرم دشمن است، تصریح کرد: در عصر حاضر دشمنان با شیوه جنگ نرم به مقابله با کشور ما پرداخته‌اند که این خود ارزش جایگاه بسیج را در زمینه ایجاد صلح و امنیت در منطقه دو چندان می‌کند.

وی اذعان کرد: شهرداری از مهم‌ترین دستگاه‌های خدمت‌رسان است که همواره با حرکت بسیجی در حال خدمت‌رسانی به مردم است، اما متاسفانه همواره خدمات این نهاد مردمی مورد انتقاد قرار می‌گیرد.

الله‌مرادی از فعالیت‌های بسیج‌گونه شهرداری سنندج در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در سطح شهر تقدیر و تشکر نمود و گفت: اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام علاوه بر ایجاد رفاه و آسایش مایه امید و دلگرمی شهروندان را فراهم می‌نماید.

وی با بیان اینکه کارکنان شهرداری باید با فرهنگ بسیجی که روحیه سلامت، صداقت، سلامت و ایمان است در راستای خدمت به مردم حرکت کنند چون قطعا خدمات‌رسانی صادقانه به مردم رضای خداوند سبحان را به دنبال خواهد داشت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان اظهار داشت: بسیجی‌بودن و فرهنگ بسیجی در خدمتگزاری بهترین روش برای برطرف کردن مشکلات و موانع و نیازها در حوزه اقتصادی و اجتماعی است و با روحیه بسیجی می‌توان در راستای خدمتگزاری به مردم اقدام نماییم.

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها