صفحه نخست

بیانیه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه به مناسبت 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق با امت و ولایت

به نام خدا

بیانیه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه به مناسبت 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق با امت و ولایت

حضور انقلابی مردم ولایت مدار و سلحشور در تمامی عرصه ها و موقعیت های حساس انقلاب در ابعاد گسترده بیانگر بصیرت و ارادتشان به ولایت و اهداف و ارزش های والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. بدون تردید همانگونه که انقلاب شکوهمند مان با ایمان، رهبری و وحدت مردم به ثمر نشسته است، امروز نیز رمز اقتدار و بالندگی آن ایمان به ارزش های والای مکتب عاشورا و آرمان های امام و شهدا است. لذا استکبار جهانی و صهیونیست در منطقه به خوبی این موضوع را درک کرده و برای نیل به مقاصد پلید و شومشان همیشه رهبری نظام و وحدت امت را نشانه رفته اند. اما بصیرت مردم و صلابت و دوراندیشی رهبری نظام و پیوند ناگسستنی امت اسلامی با ولایت، امید دشمنان و معاندین نظام را همیشه به یأس مبدل ساخته است. حادثه 9 دی که قطعاً جلوه ای از فروغ عاشورا بود از عمق جان مردم با بصیرت سرچشمه گرفت و در تاریخ سراسر افتخار امت اسلامی جاودانه ماند تا آیندگان بدانند خواص بی بصیرت در هر مقطعی از زمان وجود داشته و خواسته یا ناخواسته دچار خسران ابدی می شوند. ما طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه ضمن تبریک این رویداد بزرگ تاریخی به مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مردم ولایتمدار شهرستان قروه اعلام می داریم:

از آنجا که فتنه 88 یک برنامه طراحی شده از سناریوهای شیطانی استکبار جهانی و صهیونیست بوده است و ممکن است در صورت غفلت در هر مقطع تاریخی به گونه ای پیچیده تر و خطرناک تر عملیاتی شود بنابراین به فضل الهی و با تداوم بصیرت و ولایت مداری امت مقاوم، اجازه تکرار چنین تجربه های تلخی را نخواهیم داد.

ما آمران به معروف و ناهیان منکر گرامی داشت حماسه 9 دی را نمایش وحدت ملی و رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانسته و برای فایق آمدن بر نقشه های شوم دشمنان و معاندین نظام در همه شرایط با بصیرت گام برداشته و با آرمان های والای شهدا و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) میثاقی دوباره می بندیم که با غیرت دینی و خروش انقلابی خود تداوم بخش منویات مقام عظمای ولایت و راه تابناک شهدا باشیم.

حماسه 9 دی با همه تحلیل ها یک پیام مهمی دارد و آن این است که باید دانست دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در هیچ شرایطی دست از دشمنی برنخواهند داشت لذا ما طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه با درک انقلابی خود، با بصیرت و با الهام از اوامر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) حوادث و رخدادهای جاری منطقه به ویژه انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستای کشورمان را به خوبی رصد کرده و با بصیرت و هوشیاری آمادگی خود را جهت حضور در تمامی عرصه ها اعلام می داریم.

طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه

برگزیده ها