صفحه نخست

افزایش بصیرت و زمان‌شناسی مردم عامل خلق حماسه 9 دی بود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: رهبری‌های داهیانه مقام عظمای ولایت، افزایش بصیرت و زمان‌شناسی مردم از عوامل خلق حماسه 9 دی بود که باید به عنوان یک روز سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلابمان زنده بداریم.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در مراسم گرامیداشت هفتمین سالروز حماسه 9 دی و در اجتماع بیش از سه هزار نفری مردم سقز در سالن شهید آبدرم این شهر، با گرامیداشت نهم دی ماه سال 88، اظهار کرد: برخی خواص بی‌بصیرت با سوءاستفاده از برخی افکار زمینه اجرای توطئه طراحی شده دشمن در کشور را فراهم کردند و خود به عنوان سردمدار این جریان، دستورات دشمنان نظام را اجرا کردند.

وی تصریح کرد: فتنه‌گران که با رمز تقلب در انتخابات سال 88، ضمن زیرسوال بردن برگزاری انتخابات سالم در ایران، پا را فراتر گذاشتند و در عاشورای همانسال با هتک حرمت عاشورا منکر بزرگی را انجام دادند که ملت در 9 دی در دفاع از آموزه‌های اسلام، ریشه آنان را قطع کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه، انقلاب اسلامی ایران حاصل خون هزاران شهید است گفت: در طول دوران پرصلابت نظام مقدس ایران اسلامی، دشمنان سه راهبرد برای براندازی نظام داشته‌اند.

وی ادامه داد: دائمی‌کردن و منطقه‌ای کردن جنگ به شیوه مستقیم از این موارد بوده است.

الله‌مرادی اضافه کرد: امروز دشمن در راستای جنگ نرم، ترویج منکرات، فساد و بی‌بند و باری و بی‌حرمتی به مسلمانان و توهین به مقدسات حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز در تمام جهان سربلند است و با درایت ایشان دشمنان همواره در مواجهه با نظام اسلامی شکست خورده‌اند.

الله‌مرادی با اشاره به شیطنت‌های ضدانقلاب پس از پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه، اظهار داشت: با اتحاد ملت ایران اسلامی نقشه آنان هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن برچیده شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان افزود: مشعل فتنه 88 را آمریکا و سایر کشورهای مستکبر روشن کردند که با بصیرت مردم خاموش و موجب یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شد.

الله‌مرادی اظهار داشت: امروز مردم پشت سر رهبر خود ایستاده‌اند و هرگز به فتنه‌گران داخلی و خارجی اجازه نخواهند داد در امورات کشورشان دخالت کنند.

وی رهبری‌های داهیانه مقام عظمای ولایت و پیروی ملت از معظم‌له، افزایش بصیرت ملت و زمان‌شناسی مردم را از عوامل خلق حماسه 9 دی ذکر کرد و افزود: ما باید نهم دی را به عنوان یک روز سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلابمان زنده بداریم، چرا که حماسه باشکوه آن روز فتنه‌ای خطرناک را باطل کرد.

الله‌مرادی، نهم دی را تجلی بصیرت، قدرت درک، دشمن‌شناسی و تکلیف‌شناسی مردم دانست و گفت: مردم پیوند مستحکمی با ولایت و رهبری دارند و همین امر سبب شد در 9 دی به صحنه بیایند و بزرگترین معروف یعنی حماسه 9 دی را رقم بزنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان گفت: این روز، روز بیعت با ولایت بود که ماندگار شد و تا ابد ماندگار خواهد ماند.

برگزیده ها