صفحه نخست

ایران در خط مقدم مقابله با منکر «ناامنی» در منطقه است

امام جمعه بیجار گفت: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین منکر را ایجاد «ناامنی» در منطقه می‌داند و برای ریشه‌کنی این منکر هم در خط مقدم است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ، حجت‌الاسلام علی مرادی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار، با بیان اینکه به برکت خون شهدا و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فریضه امر به معروف و نهی از منکر جان گرفته است، اظهار کرد: اجرای این فریضتین الهی به دوش تک تک آحاد جامعه به ویژه مسوولان است.

وی گفت: بزرگترین توفیق فراهم‌شدن بستری برای انجام وترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکر است که مسئوولان و مدیران از این توفیق الهی بهره‌مند هستند و لازم است به بهترین نحو این مهم را انجام دهند.

مرادی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مروج معروفات در عرصه بین‌المللی است، گفت: پرچم عزت‌مداری و ترویج فرهنگ معروف و مبارزه با منکرات در عرصه جهانی امروز بر دوش رهبر معظم انقلاب و مسوولین نظام اسلامی است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیجار ادامه داد: امروز دنیا به این نگاه می‌کند که اگر ما به عنوان مبارزه خط مقدم مستکبرین و استعمار می‌دانند به این دلیل است که ما استکباررا غاصب سرزمین فلسطین می‌دانیم.

مرادی افزود: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین منکر را ایجاد ناامنی در منطقه می‌داند و برای ریشه‌کنی این منکرات هم در خط مقدم است.

وی با تأکید بر اینکه مسوولان مروج امر به معروف و نهی از منکر باشند به تلاش در این راستا و فرهنگ‌سازی میان آحاد مردم جامعه تأکید کرد.

مرادی بیان کرد: آمر به معروف و ناهی از منکر خود باید مقید و عامل به رعایت معروفات و منکرات دینی باشد تا سخن و توصیه وی در دیگران اثرگذار باشد.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها