صفحه نخست

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قروه

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر کمیته امداد امام خمینی(ره) به مناسبت دهه فجر با حضور دبیر ستاد قروه برگزار گردید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در بررسی تحلیلی تاریخ دو قرن اخیر خصوصاً پس از سال 1300 نشان می دهد در جهان، دو ابر قدرت جهان یا امپراتوری استعماری و جریانهای فکری در تحولات سیاسی حرف اول را می زدندو به هیچ قدرت و تفکری اجازه بروز و ظهور نمی دادند.

جعفر کاوه در ادامه گفت: در همین زمان بود که نظام اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) با شعار نه شرقی ، نه غربی ، استقلال آزادی نظام جمهوری اسلامی در سال 57 سردادند که تمام جهان را خصوصا نظام دو قطبی غرب و شرق را در شوک عمیقی فروبرد و از همین جا بود که دشمنی های استکبارجهانی به سرکردگی امریکای جنایت کار وسایر اذناب قسم خورده آنان برعلیه نظام جمهوری اسلامی و انقلاب پرشور آن آغاز نمودند .

کاوه گفت: انقلاب اسلامی بر سه عامل استوار است که این سه عامل عبارتند از:

1-    رهبری حضرت امام

2-    حضور یکپارچه و متحد مردم در تمامی صحنه ها

3-    اعتقاد به اسلام و ارزشهای آن

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه در ادامه ویژگیهای رهبری امام(ره) رابه شرح ذیل بیان نمود :

1-    مرجع دینی، پایگاه عمیق مردمی

2-    پایه گذار قیام پانزده خرداد-شجاعت و رهبری سیاسی و انقلابی

3-    امام هم طراح انقلاب و هم مجری و مدیریت انقلاب را بر عهده داشت

وی ضمن اینکه عامل پیروزی انقلاب اسلامی را خواستگاه عاشورایی آن دانست گفت: چرایی تاکید امام (ره) به رفتن شاه از مملکت عدم پایبندی او به قانون اساسی بود .

جعفر کاوه گفت: ما باید به داشته های موجود درنظام مقدس جمهوری اسلامی که همان ، قرآن و احادیث، احکام اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری است همواره متکی باشیم و درحول این محورها حرکت خود را تنظیم کنیم تا به سرمنزل مقصود برسیم.

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها