صفحه نخست

بعضی از احزاب به نظام ظلم می‌کنند/ حفظ نظام اسلامی بزرگترین معروف است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان: بعضی از احزاب و گروه‌های سیاسی به این نظام ظلم می‌کنند و با زد و بندهایی که گاها انجام می‌دهند به نظام و مردم لطمه می‌زنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در همایش طلایه داران، یاوران و یادآوران معروف که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شده بود، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به پیروزی رسید که فضای ظلم و خفقان بر جامعه به سبب وجود حاکمان نالایق فراگرفته بود.

وی گفت: در آن زمان می‌گفتند عملا در ایران شاهنشاهی وجود دارد اما همه شئونات اداری و فرهنگی کشور را دیگران اداره می‌کردند.

الله‌مرادی با اشاره به اینکه حاکمان وقت در زمان فقط به فکر غارت کردن بودند و خودباختگی در آنها شکل گرفته بود، افزود: هدف آنها به گونه‌ای بود که ما دروازه تمدن را به روی ایران باز می‌کنیم اما در واقع دروازه وابستگی و حقارت را به روی ملت ایران باز کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: در آن زمان به بهانه اینکه شما تولیدکننده نفت هستید، در خانه بمانید و آقایی کنید و دیگران برای شما کار می‌کنند ما را گول زدند، همان‌هایی که برای ما کار می‌کردند در واقع حق وحشی‌گری از ما می‌گرفتند.

وی افزود: بیشتر کسانی که سن آنها کفایت این را می‌کند که ظلم و ستم‌هایی که رژیم به مردم ایران کرد را به یاد آورند، شاید سال‌ها نتوانیم ظلم و جنایت‌های که در حق ما روا داشتند را بیان کنیم.

الله‌مرادی اظهار داشت: ما خدا را شاکریم که از این فضای ظلم و تاریکی نوری درخشید و وعده الهی محقق شد و ان‌شاءالله همه ما در تداوم انقلاب اسلامی تلاش خواهیم کرد تا روزی که آن را به صاحب اصلی بسپاریم.

وی تأکید کرد: هنگامی که جنگی بین مسلمانان و دشمنان شکل می‌گرفت خداوند رعب و وحشتی در دل کافران و حس امید و پیروزی را در دل مسلمانان می‌انداخت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان بیان کرد: با آمدن انقلاب اسلامی همان راه ادامه پیدا کرد و انقلاب اسلامی جوان‌هایی را تربیت کرد که 38 سال در حال مبارزه هستند و درس‌هایی از مکتب رسول گرامی اسلام گرفته و در این راه ادای تکلیف کرده و چه بسا به شهادت رسیدند.

الله‌مرادی گفت: ما مدعی این نیستیم که هیچ مشکلی نداریم اما اگر مشکلات را در کنار توطئه‌هایی که برای براندازی این نظام، دشمنان ما طراحی کردند قرار ندهیم قادر به انجام کارهای بزرگی در کشور نخواهیم بود.

وی گفت: امام عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی بعد از ورود به کشور استراتژی انقلاب اسلامی که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، را بیان کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: استقلال همین اقتصاد مقاومتی است که سال‌های زیادی است روی آن تأکید شده است.

الله‌مرادی افزود: آمریکایی‌ها نفت ما را قبل از انقلاب به قیمت 36 دلار می‌خریدند و بعد از اینکه جنگ را به ما تحمیل کردند قیمت نفت به 10 دلار رسید یعنی حتی هزینه استخراج هم برای ما به ضرر بود.

وی با بیان اینکه ما مجبور بودیم کار استخراج نفت را ادامه دهیم تا سهمیه بین‌المللی را از دست ندهیم، تصریح کرد: آنها کاری کردند که به راحتی بتوانند ما را خفه کنند و امام آمد و گفت، روی پای خودتان بایستید و نگذارید که انگلیس و آمریکا برای شما تعیین‌تکلیف کنند.

وی در ادامه افزود: امام بحث استقلال را مطرح کردند تا ما بتوانیم روی پای خودمان باشیم و بتوانیم خودمان فارغ از سلطه استعمارگران بدانیم.

الله‌مرادی عنوان کرد: ما قبل از انقلاب چیزی نداشتیم و دروازه‌های تمدنی که آنها می‌گفتند، دروازه فقر و فحشا بود، جشن‌های 2هزار و 500 ساله‌ای که آنها در شیراز برپا می‌کردند چه جنایت‌هایی در آنجا انجام می‌شد در حالی که ما یک کشور اسلامی بودیم.

وی افزود: ما با برگزاری این جلسات فقط یاد انقلاب را گرامی نمی‌داریم بلکه باید بدانیم کجا بودیم و الان در چه جایگاهی قرار داریم که انقلاب اسلامی به ما عزت داده است.

وی تصریح کرد: بعضی از احزاب و گروه‌های سیاسی به این نظام ظلم می‌کنند و با زدوبندهایی که گاها انجام می‌دهند به نظام و مردم لطمه می‌زنند.

الله‌مرادی گفت: امروز تکنولوژی و دستاوردهایی از جمله گازرسانی به مناطق دور، برخورداری دورترین نقاط روستایی از تلفن و... به شکل وسیعی در کشور در حال انجام گرفتن است و تمامی این ها را نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: دشمن زرنگ است و ما غافل، آنها با کم‌رنگ کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی و بالابردن توقعات ما تمام زحماتی را که برای ما کشیده شده است، را نادید می‌گیریم.

الله‌مرادی با بیان اینکه ما 240 هزار نفر، انسان دسته‌گل را برای حفظ انقلاب از دست دادیم، افزود: شعار دوم امام آزادی بود، آزادی‌ که امام مطرح کردند این آزادی نیست که الان بعضی‌ها مدعی آن هستند، بی‌بندوباری و فساد در قبل از انقلاب بیداد می‌کرد و آزادی حیوانی خیلی زیاد بود.

وی در ارتباط با بحث انتخابات عنوان کرد: بحث انتخابات در ایران به شیوه‌ای مطرح است که هر کس حق انتخاب خود را دارد و کسی در تصمیم گیری آنها دخالتی ندارد اما آدم‌هایی بی‌ظرفیت شعار دشمنان ما را مبنی بر تقلب در انتخابات سر می‌دهند و ما باید هواسمان جمع باشد و نگذاریم فتنه آنها در ما رخنه کند.

الله‌مرادی گفت: رعایت کردن امر به معروف و نهی از منکر فقط به بحث حجاب منتهی نمی‌شود حفظ نظام اسلامی بزرگترین معروف است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: امروز همین رشوه‌خواری و پارتی‌بازی که صورت می‌گیرد خلاف موازین اسلام است و مبارزه با آن امر به معروف و نهی از منکر تلقی می‌شود.

وی با بیان اینکه ما باید قدر نعمت‌هایی که داریم را بدانیم تصریح کرد: این جریانات ضدانقلاب ضربه‌ای به کردستان وارد کردند که موجب عقب‌ماندگی آن شدند.

الله‌مرادی گفت: ما باید چشم بینا داشته باشیم و خود را از توطئه دشمنان در امان نگه داریم و مراقب فتنه‌های اسرائیل و آمریکا باشیم و یاوران و یادآوران امر به معروف و نهی از منکر چشمان بینای نظام در شناسایی توطئه‌های دشمنان هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از ضابطین و تمامی فعالان عرصه امر به معروف ونهی از منکر خواست همواره قدردان نعمت انقلاب اسلامی باشند و در راستای ترویج فریضتین تمام تلاش خود را به کار گیرند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها