صفحه نخست

نباید از مشکلاتی که عزت مسلمانان و به خصوص زن مسلمان را از بین می برد چشم پوشی کنیم

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان جلسه پایان سال امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با حضور دبیر ستاد استان و نمایندگان امور بانوان در ادارات کل استان در سالن جلسات ستاد کردستان برگزار گردید.

محمود الله مرادی دبیر ستاد استان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت گفت: ما در سال 1395 در شرایطی سال را به پایان می رسانیم که نظام جمهوری اسلامی در بخش های مختلف از طرف دشمنان با چالش های گوناگونی مواجه بوده ولی با دوراندیشی و تدابیر امام گونه مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه هیچ احدی نتوانسته کوچکترین ضربه ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کند.

وی در ادامه گفت: در سال 1395 نظام جمهوری اسلامی چه در بحث اقتصادی چه در درگیری های منطقه ای و داخلی با وجود ایجاد چالش هایی از طرف دشمنان تنها کشوری در منطقه هستیم که از امنیت کامل برخورداریم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: پیامبر اکرم(ص) می فرماید دو چیز برای شما جایگزین ندارد یکی امنیت و دیگری سلامت. امنیت کشور ما به برکت خون ارزشمند شهدا حاصل شده است اما چرا امروز در امنیت موفق هستیم ولی در اقتصاد و فرهنگ موفق نیستیم.

محمود الله مرادی گفت: چرا باید بعد از اهداء خون بیش از 250 هزار شهید که در راه انقلاب تقدیم نمودیم امروز همه ارزش ها توسط عده ای مورد هجمه قرار گیرد و به جای ترویج خوبی ها و نیکی ها به دنبال ترویج منکرات توسط عده ای باشیم.

وی در ادامه گفت: ما نباید از مشکلاتی که عزت مسلمانان و به خصوص زن مسلمان را از بین می برد چشم پوشی کنیم.

محمود الله مرادی افزود: سازندگان شبکه های ماهواره ای فارس زبان به صراحت اعلام می کنند ما باید کاری کنیم که در خانواده های ایرانی واژه ای به نام مادر وجود نداشته باشد و چیزی به عنوان خانواده نداشته باشیم.

دبیر ستاد استان گفت: ما مسئولین نباید خود را مصون از خطا بدانیم و تنها دیگران را مقصر بدانیم بلکه ما هم مقصریم و به موقع و خوب عمل نکرده ایم لذا ما باید تلاش کنیم نقش مادر و خانواده در جامعه ما بیش از پیش پررنگ تر شود و بنیان خانواده مستحکم تر از قبل گردد.

وی در ادامه گفت: خواهران نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادارات خود باید در راستای اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه ریزی داشته باشند و تنها وظیفه اداری خود را انجام ندهند و تلاش در این راستا را وظیفه شرعی خود بدانند.

الله مرادی گفت: چرا خانواده های ما نسبت به فرزندان شان بی تفاوت هستند؟ چرا جامعه مذهبی و سنتی ما به سمتی می رود که خواسته دشمنان است؟ عملکرد ما چگونه بوده است که فرزندان ما دیگر از ما الگو نمی گیرند؟

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال ها پیش از تهاجم فرهنگی سخن گفتند اما متاسفانه مسئولین وقت گفتند این یک توهم توطئه است و با بی توجهی مسئولین همان تهاجم فرهنگی به شبیخون فرهنگی و امروز به غارت فرهنگی تبدیل شده است و این غارت همه جانبه همه ی ارزش های ما را دارد از بین می برد.

محمود الله مرادی گفت: محیط کار خانم ها و آقایان در ادارات جهت ایجاد امنیت روانی باید جدا باشد و خود خواهران هم در ادارات باید خواهان این مسئله باشند و در مقابل رعایت ارزش ها نباید سستی کرد و مهم ترین اصولی که باید در ادارات رعایت شود حفظ ارزش هاست.

وی گفت: ما در سال 1396 در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برنامه داریم که برای کلیه خانواده های کارکنان ادارات دولتی کلاس های آموزشی مؤثری تشکیل دهیم و خانواده ها تحت آموزش قرار گیرند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ستاد استان در پایان گفت: در سال 1396 بخش امور زنان و خانواده ستاد استان قویتر و قدرتمندتر از گذشته خواهد شد و ارتباط ما با خواهران در ادارات در سال 196 باید بیشتر شود.

برگزیده ها