صفحه نخست

خبرنگاران رسانه‌های ارزشی افسران واقعی جنگ نرم هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تاکید براینکه محدوده خط قرمز خبرنگاران رسانه‌های انقلابی باید، ارزش‌ها باشد، عنوان کرد: خبرنگاران رسانه‌های ارزشی افسران واقعی جنگ نرم هستند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در گردهمایی استانی خبرنگاران خبرگزاری فارس استان کردستان در سنندج اظهار کرد: نکته‌ای که در بحث رسانه باید مورد توجه قرار دهیم این است که افرادی که در رسانه‌های ارزشی کار می‌کنند باید این احساس را داشته باشند که افسران واقعی جنگ نرم هستند.

وی گفت: کار در خبرگزاری مثل فارس که همیشه موفق عمل کرده و توانسته در حوزه‌های مختلف کار بهترین عملکرد خوبی داشته است باید بر این روال حرکت کند.

وی با بیان اینکه ما دنبال حاکمیت ارزش‌های در جامعه هستیم هر کس با ارزش‌ها مشکل دارد ما مخالف آنها هستیم، گفت: ارزش‌های ما مشخص است چیزهایی است که امام راحل در بیاناتشان همیشه می‌فرماید.

خبرنگاران رسانه‌های ارزشی افسران واقعی جنگ نرم هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تاکید براینکه محدوده خط قرمز خبرنگاران رسانه‌های انقلابی باید، ارزش‌ها باشد، عنوان کرد: خبرنگاران رسانه‌های ارزشی افسران واقعی جنگ نرم هستند.

الله‌مرادی خاطرنشان کرد: جنگ ما یک جنگ فرهنگی تمام عیار است و کسانی که در این عرصه کار می‌کنند می‌توانند فرماندهانی باشند که در جنگ سخت به درستی عمل کردند و موجب بازدارندگی دشمنان شدند.

وی افزود: اگر ما نیز در این میدان به درستی عمل کنیم قطعا می‌توانیم پدافند خوبی در برابر هجمه‌های دشمنان داشته باشیم.

وی با اشاره به هجمه‌های گسترده دشمنان برای کمرنگ کردن ارزش‌ها در جامعه و حذف جایگاه و نقش‌های ارزشی مانند پدر و مادر گفت: این برای دشمن سنگین است که انسان مقید و پایبند ارزش‌ها در کشورهای اسلامی  تربیت شود چراکه تربیت چنین انسان‌هایی موجب می‌شود که دست تدعی‌گران کوتاه شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه حامیان سرسپرده برخی از کشورها که می‌خواهند به شکلی ذخایر کشورهای اسلامی را به تاراج ببرند، گفت: حضور ترامپ در کشوری مانند عربستان و و باج‌گیری‌های میلیارد دلاری آنها گوشه کوچکی از این موارد است.

الله‌مرادی تصریح کرد: ما امروز در جمهوری اسلامی با عنایت به این نکته که رهبر فرزانه انقلاب به عنوان پرچم‌دار حمایت از حقوق مسلمین این پیام را می‌دهد که خوی استکبار ستیزی آمریکا هیچ وقت نمی‌تواند به جایگاهی برسد.

وی با بیان اینکه آمریکا دنبال سرسپردگی ایران است، گفت: اگر ما از تمام اصول و ارزش‌های خود عقب‌نشینی و خواسته‌های آنها که کمتر از سرسپردگی کشورهای اسلامی نیست محقق کنیم بازهم راضی نخواهند شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اذعان کرد: همه اینها امروز ثابت می‌کند که نقش رسانه در آگاه‌سازی جامعه تا چه حد تاثیرگذار است و رسانه امروز به شرط اینکه وابسته نباشد و دلش در گرو حاکمیت ارزش‌های اسلامی باشد بازوی قدرت‌مند هر حکومت و نظامی خواهد بود.

الله‌مرادی از خبرگزاری فارس به عنوان یک رسانه به روز و موفق در سطح کشور و استان نام برد و اظهار کرد: هر روز این رسانه را مطالعه می‌کنم و نخستین خبرگزاری که هر روز اخبار و تحلیل‌های آن دنبال می‌کنم خبرگزاری فارس است.

وی در ادامه به روز بودن و تازگی را از ویژگی‌های خبرگزاری فارس عنوان کرد و افزود:هر رسانه و هر کاری که انجام می‌شود یک تهدیداتی دارد که باید مراقب این تهدیدات نیز باشیم.

به گفته وی، جامعه رسانه‌ای ما برای ترویج ارزش‌ها باید در گام نخست خود عامل به امر به معروف‌ها باشند تا قلمشان بتواند تاثیر لازم را در مورد آن موضوع داشته باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: ما اگر بتوانیم مجموعه‌ای که با آن کار می‌کنیم، مقید به اصول و ارزش‌ها و دلشان در گرو ارزش‌ها باشد یقینا می‌توانند تاثیرگذار باشد.

الله‌مرادی با تاکید بر اینکه باید کاری کنیم که گستره رسانه را برای همه گروه‌ها گسترش دهیم، گفت: البته قرار نیست به میل کسی حرف بزنیم ولی باید حرفی بزنیم که در چارچوب انقلاب و دفاع ارزش‌ها باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از فضای مجازی و رسانه‌ای به عنوان یک ظرفیت ارزشمند نام برد و گفت: ما نباید از فضای مجازی به عنوان یک بستر خیلی ساده بگذریم.

وی عنوان کرد: ما هرچی تلاش کنیم و کوشش کنیم و تلاش ما مضاعف از وظایف قانونی باشد، شاید بتوانیم دین خود را نسبت به نظام رهبری و ارزش‌های انقلاب به ویژه شهدا ادا کنیم.

خبرگزاری فارس در کردستان حقیقتا یکی از خبرگزاری موفق است

الله‌مرادی با تاکید براینکه خبرگزاری فارس در کردستان حقیقتا یکی از خبرگزاری موفق است و تلاش خوبی دارد، گفت: امروز حتی مسوولان به اینکه خبرگزاری فارس یک مجموعه خوب و تلاش‌گر است معترف هستند.

وی با بیان اینکه خبرگزاری فارس مروج ارزش‌ها است، گفت: فارس رسانه‌ای اثرگذار است و در چارچوب نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: خبرگزاری فارس رسانه‌ای به‌روز، مروج ارزش‌ها و رسانه‌ای اثرگذار است که اعتماد به این رسانه گویای این حقیقت است.

وی پرداختن به مباحث ارزشی به ویژه بحث شهید و شهادت را از رسالت‌های اصلی رسانه‌های ارزشی در کشور دانست و گفت: خبرگزاری فارس کردستان در این زمینه نیز به بهترین شکل عمل می‌کند و در هفته‌ای یک تا دو بار از شهدا و مسائل ارزشی مطالب ارزشمندی کار می‌کند.

پایان پیام

برگزیده ها