صفحه نخست

پاسداری از خون شهدا وظیفه تک‌تک مسوولان و مردم است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: شهدای ما در دفاع از آب و خاک و دین پاک اسلام جان خود را تقدیم کردند لذا می‌طلبد که همه پاسدار و حافظ خون آنها باشیم و در دنباله‌روی از این عزیزان کم نگذاریم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استنان کردستان، محمود الله‌مرادی در گرامیداشت سالگرد شهادت شهید محمد جعفری از فرماندهان پیشمرگان مسلمان کرد در دهگلان، اظهار داشت: شهید و شهادت در انقلاب اسلامی واژه‌ای بسیار مقدس است که همگان برای آن احترام ویژه‌ای قائل هستند.

وی افزود: شهدای ما در دفاع از آب و خاک و دین پاک اسلام جان خود را تقدیم کردند لذا می‌طلبد که همه پاسدار و حافظ خون آنها باشیم و در دنباله‌روی از این عزیزان کم نگذاریم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان همه ما مدیون خون شهدا هستیم چرا که این انقلاب ثمره خون هزاران شهید است و وظیفه همه ماست که با اتحاد و همدلی از خون شهدا و این انقلاب پاسداری نماییم.

الله‌مرادی اذعان داشت: بنیانگذارانقلاب اسلامی تاکید داشتند که، اجازه ندهیم این انقلاب به دست نااهلان بیفتد، پس همه مردم و مسوولان وظیفه دارند که در دفاع از این انقلاب رهرو شهدا بوده و جان خود را در طبق اخلاص بگذاریم.

وی ادامه داد: خانواده شهدا بر گردن ما حق دارند و مسوولان باید احترام خاصی برای آنها قائل باشند.

پایان پیام.

برگزیده ها