صفحه نخست

دیدار منتخبان شورای شهر دیواندره با دبیر ستاد استان کردستان

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره ،محمود الله مرادی دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان کردستان در محل شورای اسلامی با منتخبان دور پنجم شورای شهر دیواندره دیدار کرد .

در این دیدار صمیمانه دبیر ستاد استان ابراز خوشحالی کرد از اینکه چهره‌های جوان و متعهدی توانسته‌اند نظر مردم را به خود جلب و نماینده اقشار مختلف مردم در کرسی شورای شهر دیواندره باشند و جوانی را بزرگ‌ترین سرمایه هر آدمی و یکی از فرصت‌هایی خواند که خداوند متعال در اختیار انسان قرار داده است و از این فرصت باید در جهت درست و خدمت به خلق خدا استفاده کرد و بزرگ‌ترین امتیاز شورای شهر دیواندره را همین نعمت جوانی ، تخصص و متعهد بودن دانست .

الله مرادی در ادامه خاطرنشان کرد ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در راستای خدمت به مردم و تسریع در امور شورای شهر مادامی‌که در مسیر درست قرار داشته باشد از تمامی پتانسیل خود در جهت کمک و همیاری به این نهاد مردمی استفاده خواهد کرد.

 

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه اظهار داشت که درگذشته کارهایی در حوزه‌های فرهنگ ،عمران و اجتماعی صورت گرفته ولی جای کار بیشتر وجود دارد خصوصاً در بحث آسیب‌های اجتماعی و عمرانی حتماً باید در این مقوله‌ها متناسب بافرهنگ مردم منطقه و با توجه به بافت آن تلاش بیشتری صورت گیرد .

 

 

برگزیده ها