صفحه نخست

فرهنگ اصیل مردم کردستان را درست معرفی کنیم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با گلایه از کوتاهی برخی مسئولین استان در معرفی فرهنگ اصیل مردم کُرد و بخصوص استان کردستان اظهار داشت: فرهنگ غنی مردم کُرد چیزی فراتر از رقص و آواز است و نبایدمردم استان که بهره مند ازانواع میراث فرهنگی هستند، فقط با رقص و آواز به سایر جوامع معرفی شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در جلسه تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در هفته امر به معروف و نهی از منکر ضمن اعلام  و تشریح کامل برنامه گفت: هدف ما عمل در اجرای کامل برنامه های مصوب در جلسات هست.

الله مرادی در ارتباط با مصادف شدن هفته امر به معروف و نهی از منکر با هفته دفاع مقدس گفت: مهمترین معروف دفاع از امنیت کشور است و باید همه تلاش  و فعالیت های ما مسئولین در جهت ارتقای امنیت کشور ختم شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اظهار کرد: اینکه انقلاب اسلامی شکل گرفت تا ارزش ها حاکم و ضد ارزش ها کنار برود اما امروزه متأسفانه برخی از ارزش ها نادیده و زیر پا گذاشته شده اند و ضد ارزش ها به عنوان ارزش ترویج و تبلیغ می شوند.

محمود الله مرادی تاکید نمودند که مسئولین مربوطه باید نظارت خود را در مدیرت،نظارت و کنترل فضای مجازی بخصوص تلگرام زیاد کنند؛ ایشان گفتند:امروز دشمنان با ما در حال جنگ نرم هستند و از این طریق در فرهنگ جامعه بخصوص در بطن جوانان رسوخ کرده اند چرا که جوانان از واقعیات قبل و زمان انقلاب به خوبی آگاه نیستند پس وظیفه مسئولین آگاه و روشن سازی آنهاست.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان با گلایه از کوتاهی برخی مسئولین استان در معرفی فرهنگ اصیل مردم کُرد و استان کردستان به جوامع دیگر گفت: فرهنگ غنی مردم کُرد چیزی فراتر از رقص و آواز است و نبایدمردم استان که بهره مند از انواع مفاخر فرهنگی هستند، فقط با رقص و آواز به سایر جوامع معرفی شوند.

برگزیده ها