صفحه نخست

حفظ نظام جمهوری اسلامی بالاترین معروف است/ وجود برخی منکرات در حوزه سیاسی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تاکید بر این نکته در حوزه سیاسی منکراتی داریم که خیلی‌ها متوجه آن نیستند، گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی بالاترین معروف است و کسانی که جان خود را برای دفاع از این نظام دادند بزرگترین معروفات را انجام داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ ، محمود الله‌مرادی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد اظهار داشت: امسال هفته امر به معروف و نهی از منکر و هفته دفاع مقدس با هم تقارن پیدا کرده است.

وی افزود: اگر ما بتوانیم به درستی محرم را تحلیل کنیم به نظر من هم به دفاع مقدس و هم به امر به معروف و نهی از منکر پرداخته‌ایم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه دیدگاه‌های وسیعی در مورد امام حسین(ع) به عنوان بزرگترین امر به معروف و ناهی از منکر در بین علما و بزرگان اهل سنت وجود دارد، اذعان کرد: متاسفانه ما از این دیدگاه‌ها غافل هستیم .

به گفته الله‌مرادی، باید در هفته امر به معروف و نهی از منکر به عنوان ظرفیت مناسبی برای پرداختن و ترویج این فریضتن الهی سخنرانی‌ها کاربردی باشد.

وی افزود: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر دنبال این هستیم که باید این فریضتن الهی در جامعه انجام و ترویج پیدا کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه متاسفانه امروز بسیاری از مردم در جامعه این تصور را دارند که امر به معروف و نهی از منکر فقط مربوط به حجاب است، اذعان داشت: امر به معروف و نهی از منکر دایره و گستره بسیار بزرگی دارد و حوزه‌های مختلف را شامل می‌شود.


الله‌مرادی با تاکید بر این نکته که ما در حوزه و بخش سیاسی منکراتی داریم که خیلی‌ها متوجه آن نیستند، گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی بالاترین معروف است و کسانی که جان خود را در راه دفاع از این نظام تقدیم کردند بزرگترین معروفات را انجام داده‌اند.

وی اظهار داشت: همانطور که امر به معروف و نهی از منکر رسالت و وظیفه همگانی است دفاع مقدس و کار برای زنده نگهداشتن این گنجینه و سرمایه ارزشمند وظیفه همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی و همچنین همه مردم کشور است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه خالقان اصلی دفاع مقدس خود مردم بودند، اظهار کرد: حضور در صحنه مردم ولایت‌مدار و انقلابی ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی موجب شد حتی یک وجب از خاک عزیز کشور به دست دشمنان نیفتد.

الله‌مرادی خاطرنشان کرد: هر طوری که در شهرستان صلاح می‌دانید به شرط اینکه کلیت برنامه حفظ شود برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر را در رسانه های تبلیغ نمائید.

وی در ادامه به اجرای برنامه سلامت اداری به صورت برنامه سالانه همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان عنوان کرد: برای این برنامه با مسوولان استان هماهنگی شده و تمام متولیان امر در این برنامه حضور دارند که با حضور رؤسای دستگاههای نظارتی استان نسبت به حفظ سلامت اداری توصیه می گردند.

وی از برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر به صورت یک برنامه استانی اشاره کرد و اذعان داشت: امسال مصوب شده در هفته امر به معروف و نهی از منکر هر شهرستان، اداره ، مدرسه و روستا یک برنامه ویژه با محوریت این فریضتن الهی داشته باشد.

برگزیده ها