روز جهانی قدس رساترین صحنه برائت مسلمانان از اسرائيل است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس رساترین صحنه آزادی‌خواهی و برائت مسلمانان آزاده جهان از اسرائيل غاصب است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج از روز قدس به عنوان نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام نام برد و اظهار کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس یکی از بزرگترین معروفات در عصر حاضر است.

به گفته وی، حضور حماسی و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از دفاع از منافع اسلام و هشدار به اسرائیل غاصب و در کل، استکبار جهانی است.

الله‌مرادی تصریح کرد: امام خمینی(ره) با تیزبینی و با هدف تقویت هرچه بیشتر وحدت و همدلی، آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نام‌گذاری کردند تا ملت‌های مسلمان در این روز با سردادن شعار‌های ضد استکباری انزجار خود را از ظلم و ستم‌های غاصبان و استعمارگران به گوش جهانیان برسانند.

وی با بیان اینکه بزرگترین ره‌آورد روز قدس این است که هیچگاه فراموش شدنی نیست، گفت: ملت ایران با شور و شعور انقلابی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون همواره حضوری دشمن‌شکن در راهپیمایی روز قدس داشته‌اند.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حضور یکپارچه مسلمانان جهان در این روز نشانگر وحدت امت اسلامی است و این حضور ضمن ایجاد پشتگرمی مقاومت فلسطین موجب یاس دشمنان اسلام می‌شود.

الله‌مرادی حضور گسترده مردم در روز قدس را هشدار به اسرائیل غاصب دانست و تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه شرعی تمام مسلمانان است و باید با تمام قوت در صحنه حاضر شویم.

وی از راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان رساترین صحنه آزادی‌خواهی و برائت مسلمانان آزاده جهان از اسرائیل غاصب نام برد و خاطرنشان کرد: ملت بصیرت، بیدار و روزه‌دار ایران اسلامی هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در خیابان‌ها انزجار و نفرت خود را از سیاست‌های ددمنشانه و پلید آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها نشان می‌دهد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر اینکه روز قدس روز نابودی اسرائیل از صفحه روزگار است، خاطرنشان کرد: روز قدس مسأله بسیار مهمی است که تنها مربوط به فلسطین نبوده و روز اسلام است.

به گفته وی، روز قدس با گذشت نزدیک به چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی امروز به یک خیزش جهانی تبدیل شده است به گونه‌ای که شاهد حضور مسلمانان جهان در حمایت از مظلوم هستیم.

الله‌مرادی روز قدس را روز هشدار جهان اسلام به اسرائیل و ابرقدرت‌های جهانی دانست و خاطرنشان کرد: روز قدس نماد آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی امت اسلام است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان از استان کردستان نیز به عنوان الگوی کاملی از وحدت و برادری در جهان اسلام نام برد و افزود: مردم کردستان همواره با حضور گسترده و دشمن‌شکن خود در عرصه‌های سرنوشت‌ساز موجب یاس و ناامیدی دشمان شده‌اند.

وی اضافه کرد: مردم در روز جهانی قدس نیز با حضور حداکثری در خیابان‌ها و سر دادن ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم زیباترین تصویر وحدت را به نمایش خواهند گذاشت.

انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های ناب اسلام را در همه ابعاد زنده کرد

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های ناب اسلام را در همه ابعاد زنده کرد و نقش متقابل روحانیت و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب نقشی انکارناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسلانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دیدار جمعی از ائمه جمعه و جماعات استان کردستان، با تبریک حلول ماه رمضان، اظهار کرد: ماه رمضان ماه مغفرت است و در این ماه همه حرکات و رفتارهای شخص روزه‌دار عبادت و بندگی خداوند محسوب می‌شود.

وی گفت: استجابت دعا یکی از برکات ویژه ماه رمضان است زیرا همه اعمال فرد روزه‌دار برای رسیدن به تقوی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه تقوا معیار انسان برای رسیدن به خداوند است، افزود: ماه رمضان زمینه رسیدن به تقوی و قرب الهی را برای انسان فراهم می‌آورد.

وی گفت: تقوا اثرات ویژه‌ای در انسان دارد زیرا رفتارهای اثرگذار انسان‌های باتقوا موجب اصلاح بسیاری از مردم جامعه می‌شود.

حسینی‌شاهرودی نقش روحانیون در سلامت جامعه را خطیر عنوان کرد و افزود: روحانیون باید با الگو گرفتن از اخلاق حسنه رسول اکرم(ص) و رعایت تقوی الهی، برای عموم مردم جامعه الگو و نمونه باشند.

وی گفت: جدایی دین از جامعه و زندگی بنیاد نظریات سکولاریسمی غربی است که اشتباه بوده و مخالف اسلام است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: پیروی از تفکر سکولاریسم انسان را به تباهی می‌کشاند و سبب سقوط معنوی انسان و رسیدن به پوچی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کسانیکه معتقد به آخرت هستند در این دنیا آرامش دارند، گفت: دین اسلام دینی برتر و جدا از منفعت‌ها و لذات زودگذر غربی است که پیروی از آن سبب عاقبت بخیری اخروی و آرامش دنیوی می‌شود.

حسینی‌شاهرودی با اشاره به اینکه ثمرات انقلاب اسلامی را می‌توان هم از بعد داخلی و هم از ابعاد جهانی بررسی کرد، گفت: انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های ناب اسلام را در همه ابعاد زنده کرد و نقش متقابل روحانیت و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب نقشی انکارناپذیر است.

وی با اشاره به انفجارهای اخیری که در برخی کشورها رخ داده است، گفت: تفکر افراطی داعش در سطح جهان انفجارهایی به نام اسلام انجام داده که سبب شده  به اسلام و مسلمانان ضربه وارد شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به رسالت خطیر روحانیون در روشنگری جامعه، گفت: روحانیون وظیفه دارند با کسب علم و ارتقای علمی و معرفتی خود زمینه برای مقابله با افکارانحرافی و تفکرات غربی را فراهم آورند.

وی به حضور گسترده روحانیون در امر تبلیغ اشاره کرد و گفت: حضور روحانیون در مبارزه با افکار انحرافی و شبهات باید مستمر و فراگیر باشد تا بتوانند کیدهای دشمنان را خنثی کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان به اهمیت حضور گسترده مردم در همه صحنه‌ها اشاره کرد و گفت: امنیت کشور به دست خود مردم است و روحانیون و مردم در ایجاد امنیت پایدار در کشور نقش مهمی دارند.

وی تصریح کرد: امنیت، اتحاد و یکپارچگی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است و با همین وحدت و انسجام توانسته‌ایم با نقشه‌های دشمنان و تفکرات افراطی تروریست‌ها و غربی‌ها مبارزه کنیم.

پایان پیام/

نسبت‌های ناروا به نظام، عین ظلم به نظام است/ذات دانشگاه، معروف است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان از برخی نسبت‌های ناروا به نظام اسلامی انتقاد کرد و گفت: امروز می‌بینیم هر آنچه که خوب است به نماینده و مسوول ربط دارد اما هر آنچه به زعم آنها بد است، به نظام ربط می‌دهند و این عین ظلم به نظام است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، محمود الله‌مرادی در جلسه روسای مراکز دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: دانشگاه ذاتا یک معروف است چرا که مرکز تربیت و آموزش است و جوانان را جدای از علم‌آموزی، تربیت اسلامی می‌کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان افزود: انحرافاتی که در جامعه وجود دارد بعضا به دلیل کم‌توجهی به معروفات است که بروز منکرات را موجب می‌شود.

وی تصریح کرد: یکی از ماموریت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ترویج این دو فریضه الهی است که در قالب دستورات باید در جامعه اجرایی شود.

الله‌مرادی اضافه کرد: انسان خلیفه‌الله است و ذاتا پاک بدنیا می‌آید اما اگر انسانی به خطا می‌رود بدلیل برخی بی‌توجهی‌ها در هدایت آن است که باید همواره آنها را امر به معروف و نهی از منکر کرد.

وی اذعان داشت: خداوند به صراحت اشاره می‌کند که همه شماها را خلق کردم و طایفه و قبیله قرار دادم اما بهترین شماها کسانی هستند که پرهیزگار باشند و تقوا را رعایت کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: اینها همه دستورات الهی است که هیچ احدی نمی‌تواند از آن ایراد بگیرد.

وی افزود: مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی که جای ترویج علم و دانش هستند، در زمره کارهای خیر قرار دارند لذا می‌طلبد بگونه‌ای امورات این مکان‌ها را پیش برد که به انحراف کشیده نشود.

الله‌مرادی همچنین گفت: جامعه ما منکرات زیادی دارد که منشا خیلی از بی‌حجابی‌ها، بی‌عفتی‌ها و ناپاکی‌ها می‌شود که غیبت، تهمت، تقلب، بیکاری و صدور مدرک خارج از عرف را نیز در برمی‌گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: اگر هر کدام از ماها یک قدم در راستای سالم‌سازی جامعه برداریم، جزو آمران به معروف هستیم.

وی افزود: معلمی شغل انبیاست چون هدایتگر است و لذا باید اقدامات آنها به تربیت ختم شود که براساس و در چهارچوب دستورات دین مبین اسلام باشد.

الله‌مرادی در ادامه از برخی نسبت‌های ناروا به نظام اسلامی انتقاد کرد و یادآور شد: امروز می‌بینیم هر آنچه را که خوب است به نماینده و مسوول ربط دارد اما هر آنچه به زعم آنها بد است، به نظام ربط می‌دهند و این عین ظلم به نظام است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر توجه ویژه کاندیداها به آموزه‌های دین، گفت: گاها بخاطر جمع‌آوری چند تا رأی تمامی اصول و ارزش‌ها را زیرسوال می‌برند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دانشجو با هدف تحصیل و ارتقای سطح علمی وارد دانشگاه می‌شود که بدترین منکر آن است، آن دانشجو بی‌سواد از دانشگاه فارغ‌التحصیل شود.

الله‌مرادی ادامه داد: شاید در این دنیا به راحتی از برخی مسائل عبور کنیم اما در برابر خداوند و ترازوی عدل آن نمی‌توان فرار کرد چرا که مثقال ذره هم مورد سنجش قرار می‌گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: ما در ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مطلق به دنبال مچ‌گیری و یا گزارش‌دهی نیستیم بلکه انتظار داریم همه و بخصوص مسوولان خود را در برابر قانون الهی موظف بدانند و بخاطر رضایت خداوند امر و نهی کنند.

تذکر لسانی اولویت ستاد کردستان در برخورد با روزه‌خواری است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: اولویت ستاد کردستان در ماه مبارک رمضان، تذکر لسانی و پیشگیری از روزه‌خواری است چرا که معتقدیم تذکر لسانی از برخوردهای سلبی تاثیرگذارتر است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در نشست خبری که به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور خبرنگاران در سنندج برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و حماسه بی‌نظیر حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان برابر وظایفی که به عهده دارد تمام تلاش خود را برای اجرایی کردن دستورات الهی به ویژه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر به کار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در ماه رمضان بیشتر با هدف پیشگیری از مشکلاتی که احتمال دارد به دلیل ناآگاهی، بی‌توجهی یا کم توجهی برخی از افراد بخاطر عدم رعایت شئونات رمضان اتفاق بیافتد، تلاش می‌کنند با تذکرات لسانی و مهربانانه پیشگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: در دستگاه‌های متولی برنامه‌های عمومی باید اقداماتی انجام شود تا  افرادی که نمی‌توانند روزه بگیرند در حصر و حرج نباشند و در ضمن بی‌احترامی هم به روزه‌داران نشود.

الله‌مرادی اظهار کرد: این انتظار را از همه دستگاه‌ها از جمله صنعت معدن تجارت، اصناف و دیگر دستگاه‌ها که در این حوزه وظیفه دارند این امکان را فراهم کنند، تا از روزه‌خواری جلوگیری شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اضافه کرد: باید مکان‌های خدمات‌دهی به مسافران استان در ماه رمضان مشخص شود.

وی گفت: مردم کردستان به عنوان مردمی متدین و پایبند به اصول ارزش‌های دینی هستند، بیشترین آمار مساجد در کردستان است و این استان از سوی مقام معظم رهبری به عنوان استان فرهنگی نامگذاری شده است.

الله‌مرادی خاطرنشان کرد: در این میان عده‌ای هستند که شاید به این مسائل نگاه و توجه ندارند که توصیه ما این است این افراد حتی اگر روزه هم نمی‌گیرند در ملاء عام اقدام به روزه‌خواری نکنند و اگر غیر این صورت باشد، قانون برخورد لازم را با آنها خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم در اماکن عمومی بیشتر توجه کنند، گفت: اصنافی که به عنوان سرویس‌دهی و پذیرایی از مهمانان و مسافران انتخاب می‌شوند، حق ندارند که به شئونات ماه رمضان بی‌توجهی کنند و مجوزی که دارند موجب بی‌توجهی به ارزش‌ها و شئونات اسلامی نشود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اضافه کرد: مسافرینی که وارد استان می‌شوند و نمی‌توانند روزه بگیرند باید به سمت اماکنی مشخص هدایت شوند تا در ملاء عام روزه‌خواری نکند.

وی تاکید کرد: مهم‌ترین بحث ما از همه مردم، چه طلایه‌داران امر به معروف و چه سایر اقشار مردم، توجه به تذکر لسانی است چرا که تذکر لسانی می‌تواند نقش مهمی در رفع منکرات خواهد داشت.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، امر به معروف و نهی از منکر مخصوص قشر خاصی نیست و همه مسلمانان وظیفه دارند این امر الهی را اجرا کنند و در این مسیر در حد توان قدم بردارند.

وی خاطرنشان کرد: رعایت شئونات اسلامی در تمام حوزه‌ها از سوی هر فرد مسلمانی واجب است و این انتظار را داریم شئونات ماه مبارک در سطح مدارس، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اداری رعایت شود.

الله‌مرادی اذعان کرد: اولویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در ماه مبارک رمضان، تذکر لسانی است چون همواره بر این باور هستیم که تاثیرات تذکر لسانی به مراتب بیشتر از برخورد سلبی خواهد بود.

وی گفت: البته کسانی هم هستند که بصورت عمدی حرمت‌شکنی می‌کنند، که در این شرایط نیاز به برخورد سلبی است و برابر قانون باید برخوردهای لازم صورت بگیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه در سال گذشته 98 درصد برخوردها در ماه مبارک رمضان ایجابی بود، اضافه کرد: اگر ما بیایم زمینه تذکر لسانی را در جامعه فراهم کنیم خیلی اثرگذارتر از اقدامات سلبی است.

وی اظهار کرد: اگر ما تذکر را به عنوان ابزاری مهربانانه در بحث امر به معروف و نهی از منکر در راس قرار دهیم خروجی بهتری خواهد داشت.

الله‌مرادی، فرهنگ‌سازی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر را از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های ستاد دانست و خاطرنشان کرد: اکثریت قریب به اتفاق مردم کردستان مسلمان و مقید به ارزش‌های دینی هستند، اما خوب درصد بسیار کمی هم وجود دارد که اصلا تمکین نمی‌کنند که برای این عده قلیل، نظام اسلامی ساز و کارهای لازم را برای برخورد مناسب پیش‌بینی کرده است.

وی برگزاری کلاس‌های آموزش امر به معروف و نهی از منکر در کل ادارات و برگزاری کلاس‌های ختم و تدریس قرآن برای طلایه‌داران امر به معروف را از برنامه‌های فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در این ماه عنوان کرد و گفت: محافل انس با قرآن نیز در سطح تمامی شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

نارضایتی ارباب رجوع در دستگاه‌های اداری بدترین منکر است

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه گفت: امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه ستاد کردستان در نماز جماعت و رعایت حجاب خلاصه نمی‌شود چرا که اعمالی در ادارات وجود دارد که موجب نارضایتی ارباب رجوع می‌شود و این بدترین منکر است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در جلسه دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان کردستان در سالن شهدای دولت استانداری، اظهار داشت: استکبار جهانی برای مقابله با جهان اسلام برنامه‌ریزی درازمدت دارد و برای کسب نتیجه از آن، زمان را تحمل می‌کند.

به گفته جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، در شرایطی که اذهان جوانان اروپایی به سمت اسلام گرایش پیدا کرده بود، مولود نامشروعی به نام گروهک تروریستی داعش متولد می‌شود.

وی تصریح کرد: قدرت‌های استکباری و دشمنان اسلام که خود گروهک تروریستی داعش را در راستای اسلام‌هراسی و مقابله با دین اسلام به وجود آورده‌اند، برای مقابله با آن نیروهایی تربیت کرده‌اند تا قدرت منطقه‌ای اسلام را تضعیف کنند و ذهن جوانان نسبت به این دین برتر را بدبین کنند.

الله‌مرادی تبیین کرد: اقداماتی که داعش و گروهک‌های تکفیری در لوای دین اسلام انجام می‌دهند، نه تنها ذهن جوانان غیرمسلمان، بلکه ذهن جوانان مسلمانان را نیز نسبت به اسلام دچار انحراف می‌کند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان یادآور شد: در چنین شرایطی وظیفه مسلمانان سنگین‌تر می‌شود و باید تعصبات قومی و مذهبی را به خاطر اسلام کنار بگذاریم و از حریم دین دفاع کنیم.

وی، کار استکبار را تلاش در راستای ایجاد تفرقه دانست و گفت: ما که در جامعه‌ای امن زندگی می‌کنیم نباید با برخی اعمال منکر، به کار دشمنان دامن بزنیم و آنان را به اهداف نزدیک کنیم.

الله‌مرادی تشریح کرد: اگر امروز مسئله امر به معروف و نهی از منکر را پیگیری می‌کنیم به خاطر جلوگیری از تهدیداتی است که دشمنان در حجم وسیعی علیه دین اسلام آغاز کرده‌اند و این را باید با مدیریت جهادی، خدمت جهادی و حرکت جهادی به پیش ببریم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان عنوان کرد: مردم ایران در جنگ تحمیلی با دست خالی علیه دشمن ایستاده بودند و اکنون این مردم، همان مردم هستند و نسبت به نظام و آرمان‌های آن وفادارند، بنابراین باید آنان را نسبت به نظام خوشبین کنیم.

الله‌مرادی یادآور شد: ایجاد بدبینی نسبت به نظام بدترین منکر است و باید تلاش شود تا با ایجاد رضایتمندی در مردم، از بروز و ظهور این منکر در جامعه جلوگیری کرد.

وی تأکید کرد: باید در این برهه زمانی نگرانی و دغدغه فرهنگی رهبر معظم انقلاب را با جان و دل درک کنیم و در راستای رفع آن با تمام وجود کار کنیم.

این مسؤول افزود: دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر که از بدنه دستگاه‌های اجرایی هستند باید اتحاد و انسجام را در بین مردم و ادارات برقرار کنند و با انعکاس دستاوردهای نظام، امیدواری در بین مردم ایجاد کنند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: همه دستگاه‌ها و دولت از نظام هستند و همه باید برای تعالی نظام و اسلام تلاش کنیم.

وی مطرح کرد: اگر انتقادی نسبت به دستگاهی وجود دارد نباید آن را آلت دست کرد و همه خدمات آن دستگاه و نظام را زیرسؤال برد، بلکه باید نقاط قوت نیز بیان شود تا دیدگاه منفی در مردم نسبت به نظام بوجود نیاید.

الله‌مرادی تصریح کرد: اقتداری که امروز نظام اسلامی ایران دارد در هیچ جای جهان وجود ندارد که رهبری آگاه به شرایط زمان و پشتوانه مردمی از عوامل برجسته این اقتدار است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه گفت: امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه ستاد کردستان در نماز جماعت و رعایت حجاب خلاصه نمی‌شود چرا که اعمالی در ادارات وجود دارد که موجب نارضایتی ارباب رجوع می‌شود و این بدترین منکر است.

وی افزود: هر کاری که موجب عدم رضایتمندی مردم از دستگاه‌های اداری شود، منکر است و ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم که شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان، 6 ماهه اول امسال هر کدام پنج مورد منکر را شناسایی و برای رفع آن برنامه‌ریزی کنند که این مسیر رضایتمندی مردم از ادارات و در نهایت از نظام اسلامی را میسر می‌سازد.

الله‌مرادی همچنین به دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان کردستان توصیه کرد: به فکر اقدامات سلبی و مچ‌گیری نباشند بلکه تلاش کنند با کارهای ایجابی و فرهنگی و استفاده از الفاظ مثبت به ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر کمک کنند.

برگزیده ها