گزارش تصویری همایش روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان – بخش چند رسانه ای؛ همایش روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با شرکت ائمه جمعه، فرماندران، دبیران و معاونت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستانهای تابعه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور روز دوشنبه سوم اردبیهشت ماه به مناسبت اعیاد شعبانیه در مرکز بزرگ اسلامی در شهر سنندج برگزار گردید.

برخی از مهمترین مطالب عنوان شده به شرح ذیل می باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت: راه‌اندازی سامانه امربه معروف و نهی از منکر / کردستان در زمینه اجرای امربه معروف و نهی از منکر استان موفقی است

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: مومن، منافق یا سکولار باید در نظام جمهوری اسلامی تکلیفش روشن باشد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: برنامه‌های ستاد امربه معروف و نهی از منکر درتمام سطوح مختلف استان اجرا می‌شود/کردستان منشاء همدلی و وحدت رویه است

امام جمعه مریوان: مردم کردستان مرزدارانی غیور هستند که با وجود هیاهو و تبلیغات گسترده استکبار جهانی، همچنان پای آرمان‌های انقلاب و امام ایستاده‌اند.

تجلیل از خانواده های معظّم شهدا،ایثارگران سپاه پاسداران،ارتش و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان به مناسبت اعیاد شعبانیه از خانواده های معظّم شهدا،ایثارگران سپاه پاسداران،ارتش و نیروی انتظامی استان روز یکشنبه دوم اردیبهشت تجلیل به عمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد زرگر دبیر ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر کشور:

جایگاه تذکر لسانی پلیس زیر سوال نرود / خانواده شهدا در زمینه گروه های امر به معروف و نهی از منکر پیشگام باشند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کردستان:

خانواده شهدا بزرگترین آمران به معروف و ناهیان از منکر هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:
کسانی که امروز ارزش سپاه را کمرنگ می‌کنند حتما تاریخ کردستان را مطالعه کنند.

 

حماسه شکوه وحدت 18 دی 96 کردستـــــان در محکومیت اقدامات معاندان انقلاب

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان - بخش چند رسانه ای؛  دوشنبه 18 دی 96 شکوه وحدت امروز کردستـــــان (شهرستان سنندج) در محکومیت اقدامات اخیر معاندان انقلاب .
امروز مردم شهرستان‌های ده‌گانه استان فرهنگی کردستان با حضور پرشور خود در یک راهپیمایی، اقدامات آشوبگران و دخالت بیگانگان را محکوم کرده و بر پایبندی خود به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تأکید کردند.

مردم این استان فرهنگی که زخم‌خورده استکبار و گروهک‌های ضدانقلاب هستند، امروز دوشادوش یکدیگر با شعار «مرگ بر منافق فتنه‎گر» و « این‌ همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و همچنین دست‌نوشته‌هایی اوج نفرت و انزجار خود را از فتنه‌گران اعلام کردند.

مردم سنندج نیز هم‌زمان با سایر شهرستان‌های استان کردستان ساعت 10 صبح از میدان آزادی تا میدان انقلاب را راهپیمایی کردند تا به دشمنان و فتنه‌گران ثابت کنند همچنان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

در پایان این مراسمات، قطعنامه راهپیمایی قرائت شد و شرکت‌کنندگان با سردادن شعارهای «الله‌اکبر» بندهای آن را تایید کردند.

 

 

معارفه معاونین و مدیران جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ محمود الله مرادی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در جلسه معارفه معاونین و مدیران جدید ستاد امر به و نهی از منکر استان با ارائه گزارشی در خصوص وضعیت آسیبهای اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و بویژه حوزه مدیریتی  استان، از مسئولین درخواست نمود تا وقت بیشتری را برای رفع مشکلات مردم اختصاص دهند.

در این جلسه با حضور رئیس،قائم مقام و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین استان معاونین و مدیران جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کُردستان معرفی شدند.

آقای حسین خوش اقبال به عنوان معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

آقای بهرام نصرالهی زاده به عنوان معاون برنامه ریزی و منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

آقای سیدعلی اصغر حسینی  به عنوان جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

آقای رشید قربانی اقبال به عنوان مدیریت فرهنگی اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

آقای رضا میرزائی به عنوان مدیریت امنیتی اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

آقای اسماعیل احمدی به عنوان جانشین معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معارفه شد.

محور اول حرکت ما بر اساس دستورات اسلام و منویات حضرت امام و مقام معظم رهبری در بخش امر به معروف و نهی از منکر است / امر به معروف و نهی از منکر را باید از مدیران مطالبه کنیم


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کرستان؛ محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:در جلسه مشترک کمسیون مبارزه با مفاسد اجتماعی ضمن تبریک هفته دولت به همه دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: از خداوند متعال خواستاریم که روش و منش مقام معظم رهبری را سر لوحه حرکت و کار قرار دهیم تا بتوانیم با حمایت همه جانبه از دولت؛ انشالله معضلات و مشکلاتی که در مسیر راه مردم شهید پرور ایران به خصوص مردم کردستان هست برداریم.

محمود الله مرادی گفت: علی رغم تلاشهایی که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انجام می دهیم؛ همیشه این سوال می شود چرا با توجه به این همه کار صورت گرفته ولی هیچ تغییر در وضعیت موجود قابل مشاهده نیست؛ باید بگوییم که هجمه های دشمن به حدی گسترده است که اگر در صورت تلاش همه جانبه این ستاد باز هم وضعیت را به همین صورت ثابت نگه بداریم کار بزرگی صورت گرفته است چرا که دشمن در همه بخشها مانند ایجاد شبهه دو دستگی، تفرقه،بی بندوباری به صورت سازمان یافته ورود پیدا کرده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ضمن تشکر از مسئولین استان در کمک به ستاد یادآور شود؛با توجه به وظیفه و تکلیف شرعی و کمک مسئولن استان توانسته ایم از انجام وظایف برعهده خود به خوبی جامعه عمل بپوشانیم که حاصل آن در هر تمامی شهرهای استان حداقل سه نفر نیرو و امکانات داریم در تمامی ادارات مرکز استان و سایر شهر شورای امر به معروفمان تشکیل شده است،

وی گفت: ما شورایی می خواهیم امر به معروف باشد که خودش عامل به معروف باشد؛ لذا ما دنبال این هستیم اول منویاتی که حضرت امام و مقام معظم رهبری و اسلام عزیز از ما می خواهد در بخش امر به معروف و نهی از منکر با همان نگرش حرکت کنیم اگر شورای هم داشته باشیم باید شورای درست و حسابی باشد که در این جهت معاونت سازمانهای نظامی قضایی بیشترین مسئولیت و وظیفه نظارتی و هم گزینشی را برعهده دارد؛ در اغلب شهرهای ما هسته های گزینش تشکیل شده است و سعی شده که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه پیاده شود.

آقای الله مرادی ضمن گلایه از برخی نهادها گفت: علی رغم تذکر به اجرایی برخی مراسمات ضد اخلاقی ولی می بینیم باز هم همان اداره که تذکر خورده دوباره به اجرای همان مراسم اقدام می کند؛ از مسئولن ذی ربط انتظار دارم ضمن اینکه ستاد به نوبه خود تذکرات لازم را می دهد؛ آنها هم به عنوان مدعی العموم امر به معروف و نهی از منکر مدیران مربوطه بخواهند که البته این کار هم در دستور کار ما هم هست که کدام منکر باید نهی شود کدام منکر واقعاً منکر خطر ناکی برای ماست.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پایان گفت: بینش سیاسی لازمه امر به معروف و نهی از است و نباید با بستن چشمها فقط شعار نهی از منکر بدهیم؛ستاد امر به معروف در تمامی بخش های که منکر وجود داشته باشد وارد می شود حال آن منکر سیاسی، اخلاقی، اقتصادی و... باشد وظیفه خود را انجام و موضع خود را می گیریم.  

برگزیده ها