مسئولین در اجرای فریضتین، ستاد امر به معروف و نهی از منکر را یاری دهند

معاونت مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت: از همه مسئولین استدعا داریم که ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جهت تخصصی شدن امور و آموزشها یاری دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ؛ سیدمهدی امینی معاونت مردم به دولت و مردم ستاد امربه معروف ونهی از منکر کشور درجمع مسوولین و شوراها و طلایه داران شهرستان کامیاران با بیان اینکه بزرگترین معروف خصوصاً در منطقه کردستان دفاع جوانان از انقلاب اسلامی است؛ اظهار داشت: هدف دشمن بی تفاوت کردن ما نسبت به ارزش های دینی می باشد و در قالب جنگ نرم با  استفاده از فضای مجازی درحال ضربه زدن به دین و فرهنگ ایرانی اسلامی ما می باشند.

امینی با اشاره به اینکه ما بایدخودمان عامل به معروف باشیم تا بتوانیم امر به معروف کنیم؛ تصریح کرد: الحمدالله فریضتین امر به معروف و نهی از منکر به قانون تبدیل شده و همه دستگاه های نظام در راستایی اجرای این قانون الهی کمک می کنند.

معاونت مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور یادآور شد: از همه مسئولین استدعا داریم که ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جهت تخصصی شدن امور و آموزشها یاری دهند؛ چرا که امر به معروف و نهی از منکر محدود به تعداد خاصی از مردم نیست بلکه یک وظیفه همگانی و همه ارکان جامعه  را تحت پوشش قرار می دهد.

این مسئول در پایان اظهار داشت: اصل و اساس کار ما کاملاً ایجابی و فرهنگی است؛ ما در امر به معروف و نهی از منکر دنبال جدل و تجسس نیستیم بلکه محور کار باید دعوت به معروفات و نهی از منکرات و احساس مسوولیت در برابر امورات جامعه باشد.

 جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها