اجازه نمی‌دهیم به بهانه شادی، ارزش‌ها زیرسوال برود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: در برنامه‌های نوروزی نباید به بهانه شادی ارزش‌های نظان و دینی زیرسوال برود این در حالی است که ما اجازه نخواهیم داد ارزش‌ها زیرسوال برود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله‌مرادی در دومین جلسه هماهنگی خدمات سفر استان کردستان، اظهار کرد: چنین تصور شده که ستاد امر به معروف و دستگاه‌های نظارتی وظیفه گیردادن به دستگاه‌های اداری را دارند که چنین تصوری کاملا اشتباه است.

وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دنبال ایجاد بستری آرام و توام با امنیت و بدور از بی‌توجهی به ارزش‌های دینی و انقلابی است، تصریح کرد: دنبال این هستیم که مسافران در آرامش و امنیت کامل مسافرت خوبی داشته باشند و بتوانند ساعات خوبی را در کردستان تجربه کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با انتقاد از عملکرد برخی از مدیران در دستگاه‌های مختلف در سطح استان اذعان داشت: متاسفانه برخی از مدیران که مدیر جمهوری اسلامی هستند، تنها وظیفه‌ خود را به دستگاه مربوطه خلاصه کرده‌اند.

 الله‌مرادی تاکید کرد: حفظ ارزش‌های اسلامی نخستین و اصلی‌ترین وظیفه مدیران در نظام جمهوری اسلامی است ضمن اینکه جلوگیری از مفاسد هم باید به صورت ویژه مورد توجه قرار دهند.

به گفته وی، رعایت این ارزش‌ها در تمام برنامه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد چون همه ما در این راستا وظایفی داریم که باید به نحو احسن انجام دهیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه رعایت حدود شرعی در خدمات‌رسانی در ستاد سفر را متذکر شد و گفت: باید قرارگیری بانوان و آقایان در پایگاه‌های خدمات‌رسانی بازنگری‌ شود.
 الله‌مرادی توطئه‌های دشمنان در راستای حذف ارزش‌های دینی و اسلامی در جوامع اسلامی را یادآوری کرد و گفت: این نکته را نباید فراموش کنیم که در جنگ نرم قدم به قدم ارزش‌های ما را از بین می‌برند.

وی با تاکید بر اینکه در معرفی استان نباید، تنها به رقص کردی توجه نشود، گفت: مقام معظم رهبری کردستان را استان فرهنگی معرفی کردند و این نام‌گذاری به واسطه وجود نخبگان و فرهیختگان آن است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: ترویج برخی مباحث باید به گونه‌ای باشد که اصالت و فرهنگ اصلی مردم کرد زیرسوال نرود.

 الله‌مرادی اذعان داشت: مردم کرد از لحاظ لباس، زبان، رسوم و غیره از جایگاه و سبقه تاریخی قابل‌توجهی برخوردار هستند، اما ما در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با مسائل و برنامه‌هایی که در آن ارزش‌ها رعایت نشود به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی در ادامه به توزیع برخی اقلام یارانه‌ای برای تنظیم بازار در روزهای پایان سال گریزی زد و اظهار کرد: این جای انتقاد دارد که بیش از 95 درصد برنج یارانه‌ای که قرار بود در بین مردم توزیع شود به کارمندان و فروشگاه‌های دولتی داده شده و این اجحاف در حق مردم عادی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در ادامه گفت: حمل نقل استان هم باید نظارت داشته باشند که اتوبوس‌های بین راهی در اوقات شرعی فرصت ادای نماز به مسافران بدهند.

 الله‌مرادی در پایان با بیان اینکه تک تک مسوولان در مقابل خون شهدا مسوول هستند، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم به این ارزش‌ها بی‌توجهی شود و در برنامه‌های فرهنگی حفظ ارزش‌هایی که خون شهدا برای حفظ آنها ریخته شده امری ضروری است.

 جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها