تبلیغات گسترده دشمنان، مردم کردستان را از نظام جدا نمی‌کند

امام جمعه مریوان گفت: مردم کردستان مرزدارانی غیور هستند که با وجود هیاهو و تبلیغات گسترده استکبار جهانی، همچنان پای آرمان‌های انقلاب و امام ایستاده‌اند.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، ماموستا مصطفی شیرزادی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان و شهرستان‌های تابعه که در محل سالن  اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در کردستان برگزار شد، اظهار داشت: برتری انسان‌ها و منشاء خیر و برکت ما به دلیل امر به معروف و نهی از منکر است.

وی در ادامه افزود: اجرای امر به معروف و نهی از منکر دوش به دوش با ایمان به خدا و روز قیامت محقق می‌شود.

امام جمعه مریوان گفت: طبق آیات قرآن کریم به مومنان بارها فریضتین امربه معروف و نهی از منکر سفارش شده است.

ماموستا شیرزادی اذعان کرد: در استان کردستان به برکت وجود نماینده ولی فقیه، امامان جمعه و جماعت، روحانیون و مسوولین امر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر دلسوزانه مشغول فعالیت هستند.

وی خطاب به دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور  تاکید کرد: می‌طلبد از لحاظ بودجه هم در راستای احیای ستاد استان کردستان کوشید و آن را تقویت و حمایت کرد تا معقولانه مجری این امر الهی باشیم.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه مردم استان کردستان مرزداران غیوری هستند، اظهار داشت: مردم نجیب، شریف و دلسوز نظام در کردستان با وجود هیاهو و تبلیغات گسترده استکبار جهانی، پای آرمان‌های انقلاب و امام ایستادگی کرده و همچنان هستند.

ماموستا شیرزادی در پایان عنوان کرد: همه ما می‌دانیم معضل بیکاری، جهانی است اما این مشکل در استان کردستان بسیار بارز و نگران‌کننده است لذا اندیشیدن به  اشتغالزایی و گسترش کارهای عمرانی برای جوانان این استان را از مسوولین تقاضا داریم.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها