روایت دبیر ستاد امر به معروف کردستان از کمپین‌هایی که می‌خواهد به نظام ضربه بزند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند از طریق رسانه به هر مساله‌ای در ایران دامن بزند، آنها یک روز به بهانه دراویش، یک روز به بهانه بازداشت یک فرد و روزی هم در مورد اجرای قانونی حکم یک فرد کمپین می‌سازند تا از این طریق به نظام ضربه بزنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی شامگاه چهارشنبه در جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اظهار داشت: امروزه شرایط به گونه‌ای شده است که متاسفانه تشخیص حلال و حرام به دلیل توجیه‌گری انسان‌ها سخت است، خودشان برای خودشان حاکم شرع می‌شوند و توجه به دستورات الهی نمی‌شود و این جز مشکلات جامعه امروزی است.

وی افزود: امروزه ما در شرایط بسیار حساسی هستیم شرایط مملکت ما به چند جهت به همدلی، برادری و اتحاد لازم دارد تا از این گردنه پر پیچ و خم مشکلات عبور کنیم، دشمنان شرایط سختی را پیش روی ما قرار می‌دهند و دلیل آن این است که نمی‌خواهند جمهوری اسلامی کشور مستقلی باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: شهید باکری گفت، بعد از جنگ نیروهای اسلامی و انقلابی سه دسته می‌شوند، دسته‌ای که به دنبال زندگی خود می‌روند کسانی که ما امروز با آنها سروکار داریم.‌

وی اذعان داشت: دسته دوم کسانی هستند که از عملکرد خود پشیمان می‌شوند و امروز برای امریکا نامه می‌نویسند و سر تعظیم فرود می‌آوردند و عامل گرانی و اختلال در بازار ارز و دلار هستند و امنیت نظام را زیر سوال می‌برند

الله‌مرادی یادآوری کرد: دسته سومی که شهید باکری به آن اشاره کرده است، افرادی هستند که دلسوز و وفادار هستند تا راه امام و مسیر انقلاب را ادامه بدهند و از اول وارد میدان شدند تا دستاورد‌های اسلام را حفظ کنند و امروز هم ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: هر روز که انقلاب نیاز داشته باشد ما به عنوان نیروهای انقلاب همان جان‌فدای اسلام هستیم اما آرمان‌های ما نباید از بین برود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اذعان داشت: جنگ امروز ما جنگ موشک نیست بلکه جنگ عقیده است و همان عقیده است که در فلسطین، یمن، افغانستان و همه دنیا مقابل دشمن ایستاده و در حال مبارزه با ظلم و ستم است.

وی اضافه کرد: به همین خاطر امریکا که خود را کدخدای دهکده جهانی معرفی می‌کند امروز برایش قابل قبول نیست که این همه سرمایه‌گذاری را در عراق می‌کند سر فرود بیاورد و با ایران در مورد عراق مذاکره کند.

الله‌مرادی عنوان کرد: اگر ما مسلمان‌ها اتحاد و همدلی داشته باشیم دشمنان راه به جایی نمی‌برند اما متاسفانه تعدادی از کشورهای مسلمان هزینه جنگ علیه کشورهای مسلمان را تامین می‌کنند تا اهداف امریکا در منطقه پیاده شود.

وی خاطرنشان کرد: نکته مهمتر این است که رئیس جمهور قلدر امریکا با زبان تهدید با این کشورها صحبت می‌کند و می‌گوید اگر شما هزینه حضور ما را در منطقه تامین نکنید از شما حمایت نمی‌کنیم.

الله‌مرادی در بخش دیگری از سخنانش گفت: امروز ما در داخل کشور مشکلاتی داریم که عدم عمل به وصیت امام راحل است، امام فرمودند اگر من در میان شما باشم و نباشم نگذارید انقلاب به دست دشمن بیافتد.

وی گفت: اگر مسولان به این وصیت عمل می‌کردند وضعیت کشور ما این نبود، امروز جناح و دسته و گروه باعث شده‌اند تا نیروهای انقلابی کنار بروند و فرصت‌طلبان سرکار بیایند، افرادی که هیچ تخصص و مهارتی ندارند.

اگر تندروی، دفاع از انقلاب و ملت است ما به آن افتخار می‌کنیم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان افزود: جریان سیاسی چپ و راست ندارد اگر جریانی که در مملکت حاکم می‌شود اگر به اهداف ملت توجه کند پیروز می‌شود اما متاسفانه در بعضی جاها نااهلانی حاکم شده‌اند که دلشان برای مردم و انقلاب نمی‌سوزد.

وی تاکید داشت: مگر شهدا از انقلاب چه خواستند امروز همه این نااهلان و دشمنان، دشمن انقلاب و سپاه و مردم شده ا‌ند به جرم اینکه در هشت سال دفاع مقدس سینه سپر کردند و از انقلاب و ملت دفاع کردند و نگذاشتند دشمن دستش به این کشور برسد؟

الله‌مرادی همچنین افزود: عده‌ای به رسم عادت نیروهای انقلاب را تندرو خطاب می‌کنند، اگر منظورشان از تندروی، دفاع از انقلاب و ملت است ما به آن افتخار می‌کنیم و پای حرفمان می‌ایستیم و هیچ وقت از این مسیر برنمی‌گردیم.

وی گفت: یکی از کارهای دشمن در جنگ روانی نفوذ بر افکارو احساسات مردم است کشورهای اروپایی در عراق آنقدر فضاسازی کرد تا مردم دشمن کشورش شد وهمین تاکتیک را در مورد ایران انجام می‌دهند اما ما نباید اجازه دهیم تا دشمن موفق شود.

الله‌مرادی افزود: امروز دشمن از طریق رسانه به هر مساله‌ای در کشور ما دامن می‌زند، سیاه‌نمایی می‌کند و به دنبال گرفتن ماهی از آب گل‌آلود است تا به نظام ضربه بزنند.

وی اذعان کرد: آنها یک روز به بهانه دراویش، یک روز به بهانه بازداشت یک فرد و روزی هم در مورد اجرای قانونی یک حکم کمپین می‌سازند، کسانی که خواسته‌اند امنیت ما را برهم بزنند.

عامل مشکلات داخی برخی مدیران کم اهمیت بهخواسته‌های مردمی هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان مردم باید تشخیص دهند و افراد بصیرت داشته باشد تا پرتگاه‌ها و افرادی که امروز مسوولیت‌هایی در دست گرفته‌اند و به دلیل عدم تحرک، بی‌انگیزگی و اهمیت ندادن به خواسته‌های مردمی، عامل مشکلاتی شده‌اند را بشناسند.

وی تاکید کرد: چرا باید مسوول جایی دیر به سرکارش بیاید و به ارباب و رجوع جواب ندهد و کار آن فرد را انجام ندهد، چون یک عده ارزش‌ها را نابود می‌کنند تا عادی‌سازی شود.

الله‌مرادی اظهار داشت: وقتی یک عامل مهم مانند نیروی انتظامی و سپاه مانع این موارد می‌شود برخی مسوولان گلایه می‌کنند که باید بدانند همین مسوولان نمی‌دانند به نام آزادی چه بی‌بند و باری‌هایی در کشور رواج پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: دفاع از انقلاب هزینه دارد همانطور که از اول هزینه‌هایی داشته است، کسانی که از انقلاب دفاع کردند عزیزانشان را از دست دادند خودشان چه سختی‌هایی کشیدند تا انقلاب پیروز شود و ما اگر نمی‌توانیم در راه انقلاب شهید شویم در ایستادگی حفظ ارزش‌های انقلاب نباید کوتاهی کنیم.

الله‌مرادی اظهار کرد: در بخش‌های مختلف فساد وجود دارد و دشمن برای نابودکردن ارزش‌ها با ما جنگ می‌کند لذا نیروهای انقلاب و ما متولیان امر به معروف و نهی از منکر در این مسائلی که به خودمان مربوط است باید دخالت داشته باشیم و نباید بی‌تفاوت باشیم چون وظیفه داریم لذا باید نترسید و از ارزش‌ها دفاع کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان تاکید کرد: اگر می‌خواهیم فساد و ناهنجاری در جامعه ریشه‌کن شود باید امر به معروف و نهی از منکر در دستور کار مسوولان قرار گیرد.

جهت عضویت در کانال سروش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها